Talat Çetin Moskova'da hayatını kaybetti!

Rus Devlet Başkanlığı Akademisi resmi temsilcisi ve ASIAPOL (Asya Polis Teşkilatı) kurucusu Talat Enver Çetin, Moskova'da hayatını kaybetti.

Talat Çetin Moskova'da hayatını kaybetti!

Moskova'daki Ulusal Güvenlik Akademisi üyesi olan Çetin, başta Akit TV olmak üzere pek çok TV kanalında stratejist sıfatıyla yorumculuk yapıyordu.

“Rusya Milli Güvenlik Akademisi”nde Uluslar Arası İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Talat Enver Çetin, Rusya'nın başkenti Moskova'da hayatını kaybetti. 

Moskova'daki Ulusal Güvenlik Akademisi üyesi olan Çetin, başta Akit TV olmak üzere pek çok TV kanalında stratejist sıfatıyla yaptığı yorumlarla da tanınıyordu. 

TALAT ÇETİN KİMDİR?

Talat Çetin “Rusya Milli Güvenlik Akademisi”nde Uluslar Arası İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcılığı yaptı. Uluslar arası hukuk ve ekonomi eğitimi almış Türk asıllı Rusya vatandaşıdır ve Rusya’da yaşamaktaydı.

Rusya’nın uluslar arası ekonomik ilişkileri alanında yirmi yıllık tecrübesi vardı. Ayrıca Bağımsız Devletler Topluluğu ülkelerindeki girişimcilerle ilgili de oldukça zengin bir deneyime sahipti.

KAYNAK: SÜPERHABER

YORUM EKLE