Ülkücülerden Barzani Tuzağına Uyarı

Vatan severlerin ülke geleceğine dair kaygı ve sancıları hemen hemen her ferdi sarmış durumda. Sosyal medyada bu konu üzerine akademik sayılacak yazılar paylaşılıyor. Yorumlar isteniyor.

Ülkücülerden Barzani Tuzağına Uyarı

İşte bunlardan bir tanesi;

Sebahattin Civelek

Aşağıdaki ifadelere iyi bakın,bu duruma göre normal şartlarda mutlu olmamız gerekmektedir,ancak gerçek durum hiçte görüldüğü gibi değildir.

Çünkü bu durum stratejik bir oyundur ve ilkokul mezununun dahi farkına varacağı tehlikeli bir hamledir.

İnsanı açıdan ülkemize kabul ettiğimiz 4 milyon nüfusu PKK'nın son seçimde aldığı % 13'ün üzerine ilave edin, artı Türkiye'ye katılmak istenen nufusu da buna ekleyin, ve bu ülkede 2 partinin kalacağı başkanlık sisteminde hiç uzak olmayan CHP ile koalisyon sonucunda ülkenin yönetimini ve hatta topraklarını kendi ellerimizle düşmana teslim etmiş olmazmıyız. Ne dersiniz? Hayal dünyasında mı yaşıyoruz. 

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2017, 19:45
YORUM EKLE
YORUMLAR
kesinlikle hayir
kesinlikle hayir - 4 yıl Önce

bunlarin amaci kendi nufuslarini cogaltmak ve turkiyeye baskan basbakan olarak oylariyla ele gecirmektir icimizde yeterince pkk li var birde bunlar eklenirse turkiyeyi kaybederiz yaparlar buyuk kurdistan zaten topraklarinda petrolden baska bi sey yok halki ac petrolude yarin bitti bitecek o yuzden turkiyeye sirtlarini dayayip yarin nufus cogunlugu ile kendi basbakanlarini gecirip buyuk kurdistan yapmak sakin hayir hayir