Ümit Özdağ, Türkiye büyük sanayi projesini açıkladı!

Parti kurma hazırlığında olan İstanbul Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ TV100 ekranlarında büyük sanayi projesini açıkladı.

Habererk / Haber Merkezi

Kuracağı parti kamuoyu tarafından merakla beklenen İstanbul Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ TV100 ekranlarında dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Özdağ, yaptığı açıklamada partisinin Türkiye için sanayi 4.0 devrimi projesine dair detayları duyurdu.

Özdağ, şu ifadeleri kullandı:

"Kavganın parçası olmamak gerilimin parçası olmamak projelerle milletin önüne çıkmak. Bizim projelerimiz var. Bir tanesi Marmara Bölgesi 27-28 milyon insan yaşıyor. Artık bu bölge Milli Güvenlik tehdidi haline geldi. Burada bir deprem olacak. Buna karşı yeterli önlem alınmadı. Türk ekonomisi burada. Bütün nüfus buraya geliyor. Ben ona deli proje diyorum Kanal İstanbul. Buraya bir İstanbul daha inşa etmek istiyorlar. Burası insani bir göçük alanı haline geliyor. Oysa Türkiye'nin 3 tane daha yeni Marmara Bölgesi'ne daha ihtiyacı var. Aynen İstanbul Limanı'ndan olduğu gibi İzmir Limanı olmak üzere bir ikinci Marmara Bölgesi Mersin Limanı olmak üzere Hinterlantta kendi içinde bir demiryolu ağıyla ile limana bağlanan Karadeniz ve Trabzon limanı üzerinden ve sanayiyi Türkiye satına yayan yeni bir anlayışla Samsun'la Berlin Tokyo arasındaki en büyük haytek merkezi haline getiren bir anlayışla meseleye yaklaşmak istiyoruz."

YORUM EKLE