Ümit Özdağ’dan Süleyman Soylu’ ya: Saat 11:00’de Erkeksen Orada Bekle

Ümit Özdağ Türk siyasetine damga vuracak bir basın açıklaması yaptı.

Ümit Özdağ’dan Süleyman Soylu’ ya: Saat 11:00’de Erkeksen Orada Bekle

Bakan Soylu, TGRT' de Ercan Gürses'in sorularını yanıtlarken “Sessiz İstila bir edepsizliktir. Bir yalandır ve bunu ortaya koyup bunu sosyal medya üzerinden toplumu tahrik eden ve direk hükümeti hedef alan saldırı ile karşı karşıyayız. Ümit Özdağ'ın yaptığı Soros taktiğidir.” dedi.

Soylu konuşurken Ümit Özdağ sosyal medya hesabından şu gönderisini paylaştı.

Program sunucusu Ercan Gürses, Ümit Özdağ'ın yanıtını okumak isteyince Soylu cevabı duymak istemedi, programı terk edeceğini söyledi. Soylu Özdağ'a “ Adam yerine koymam, kabul etmem. İnsan yerine koymam. Hayvandan aşağı biridir. Soros çocuğudur. Operasyon çocuğudur. Haysiyetsiz adam.” şeklinde hakaret etti.

Buna istinaden Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Zafer Partisi Genel Merkezi’nde Türk siyasetine damga vuracak bir basın açıklaması yaptı.
 

“Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, İçişleri Bakanlığı makamında böyle bir seviyenin oturmasını gerçekten ister mi bilmiyorum? Ben siyasi hayatım boyunca en sert eleştirileri yapmış olmama rağmen, hakkımda hakaret davası açılmış bir siyasetçi değilim. Bundan sonra da hakaretle cevap vermeyeceğim. Ben yarın, Zafer Partisi Genel Başkanı olmamın yanısıra, Ümit Özdağ olarak tek başıma İçişleri Bakanlığı’nın önüne gideceğim. Tek başıma ve silahsız.
Süleyman, zerre kadar erkeklik onurun varsa beni kapının önünde bekle! Seni yarın içişleri Bakanlığı’nın önünde bulacağım oğlum! O zaman göreceğiz kim operasyon çocuğu, kim Soros’un çocuğu. Saat 11:00’de. Erkeksen orada bekle.” dedi Şimdi gözler Süleyman Soylu'da.

YORUM EKLE