Yandaş yazarları terleten sorular, patronunuzun O CIA’cıyla ne işi var

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, bugünkü yazısında Hükümete yakın kalemler Cem Küçük ve Fuat Uğur’a soru yöneltti.

Yandaş yazarları terleten sorular, patronunuzun O CIA’cıyla   ne işi var

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar, bugünkü yazısında Hükümete yakın kalemler Cem Küçük ve Fuat Uğur’a soru yöneltti.

Sabahattin Önkibar “O adam tescilli CIA şefi değil mi?” başlıklı yazısında, “AKP kalemşörleri Fuat Uğur ve Cem Küçük cevap verin!” diyerek “Marc Grossman diye birini duymadınız mı?” sorusunu yöneltti.

“Bu adamın ABD eski Ankara Büyükelçisi ve CIA Ortadoğu Masası Başkanı olduğunu bilmiyor musunuz?” diyen Önkibar şöyle devam etti:

“Aynı Marc Grossman’ın İhlas Holding’in borsaya bildirdiği resmi danışmanı olmadı mı?

Öyle ise bunun bir anlamı yok mu ve güya ABD’ye dümdüz giderken neden bunu görmezden gelip TGRT’de program yaparsınız? İlaveten ABD vatandaşı olan patronunuz Mücahit Ören’in, Nuh Albayrak’ı Fetullah’a gönderdiğini bilmiyor musunuz? Keza, daha önce yazdım ve elimde çıktısı var. Mücahit Ören FETÖ darbesinden üç gün önce Batuhan Yaşar’a e-mail atıp ‘Yakında Ankara’yı ayağa kaldıracağız’ mesajının bir anlamı yok mu? En önemlisi bütün bunları sordum diye paniğe kapılıp Mücahit’e dava açtırarak beni susturabileceğinizi mi sanıyorsunuz? Fetullah bana 17 dava açarken gazete ve TV’si olan Mücahit’e bir tane olsun dava açtı mı?”

Odatv.com

Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2017, 00:36
YORUM EKLE