Yaşar Okuyan, Bahçeli'ye “Kaseti var mı?” diye sordu MHP’nin cevabı çok sert oldu "Kaset varsa ya ananla ya da karınla olabilir!"

Yaşar Okuyan, MHP lideri Devlet Bahçeli'ye 'Kaseti var mı?' diye sordu. Okuyan'ın bu provokatif sorusuna MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Bursa Milletvekili Hidayet Vahapoğlu'ndan çok ağır bir yanıt geldi.

banner311
Yaşar Okuyan,  Bahçeli'ye  “Kaseti var mı?” diye sordu MHP’nin  cevabı çok sert oldu "Kaset varsa ya ananla  ya da karınla olabilir!"

MHP'li Hidayet Vahapoğlu, Twitter'daki kişisel hesabından eski Bakan Yaşar Okuyan'a çok sert ifadelerle yüklendi.

Yaşar Okuyan'ın tweetini alıntılayan Vahapoğlu, "Müptezel Yaşar, eğer bir kaset varsa ya ananla ya da karınla olabilir, onu onlara sor..." ifadelerini kullandı.

CHP'li Okuyan, "Ekrem İmamoğlu seçildiğinden beri skandalların göbeğinde" diyen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye "Kasetin var mı ?" ifadelerini kullanmıştı.

MHP'li Vahapoğlu gelen tepkiler üzerine yeni bir açıklama yaparak, "Hiç kimse kimseye seviye ve terbiye dersi vermeye, aptal yerine koymaya çalışmasın.Şu bilinmelidir ki 'siyaset ve diplomaside aşırı nezaket ve zerafet, zafiyet doğurur.' O nedenle hak edene hak ettiği üslupla cevap vermek bazen zorunluluktur." diye yazdığı bir tweet daha attı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.