koç1

Koç ve Yükselen Koçlar

Sevgili Koç, bugün odağında işin, sorumlulukların ve sağlığın yer alıyor. Günün ilk yarısı işinle veya kariyerinle alakalı bazı önemli görüşmeler yapabilirsin. İşvereninle, patronunla görüşebilir, desteğini alabilirsin. Günün ikinci yarısında ise psikolojik ve fiziksel sağlığına dikkat etmende fayda var. Sindirim sistemine, yediklerine ve alerjik besinler tüketmemeye özen gösterirsen iyi olur. Enerjin biraz düşük gibi. Uyku ihtiyacın fazla olabilir fakat rüyaların yoğun ve yaratıcılığın yüksek olacaktır. Evcil hayvanlarınla ilgili gündemlerin de olabilir. 

BOĞA1

Boğa ve Yükselen Boğalar

Sevgili Boğa, bugün odağında aşk hayatın ve çocukların yer alıyor. Günün ilk yarısında partnerinle, uzaktaki tanıdıklarınla, akrabalarınla görüşebilir ya da seyahat edebilirsin. Çocuğunun eğitimi ile ilgili de bazı görüşmeler yapabilirsin. Duyguların ve mantığın arasındaki dengeyi yakalayabileceğin bir zaman dilimi. Günün ikinci yarısında ise aşk hayatında ve sosyal ilişkilerinde bazı yanılgılar yaşaman mümkün. İnsanlarla ilişkilerinde beklentilerini yüksek tutup hayal kırıklığına uğramamaya dikkat edersen iyi olur. Çocuğunun sağlığı ile ilgili de ufak tefek hassasiyetler olabilir. Hafif beslenmek faydalı olacaktır. 

İKİZLER

İkizler ve Yükselen İkizler

Sevgili İkizler, bugün odağında evin, yuvan, ailen ve gayrimenkul konuları yer alıyor. Günün ilk yarısında ailenle para veya sağlıkla ilgili görüşmeler yapabilirsin. Miras, nafaka, ailenin parası veya aile bireylerinin sağlığı ile ilgili bazı gündemlerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise işinle, sorumluluklarınla alakalı isteksizliklerin olabilir. Kafa karışıklığına ve dalgınlığa müsait etkiler var. Fiziksel enerjin düşük olabilir fakat yaratıcılığın ve ilhamın yüksek olacaktır. Aile bireylerinin sağlığına veya kendi sağlığını biraz dikkat etmen gereken bir zaman dilimi. Sindirim sistemi hassasiyetleri olabileceğinden, hafif gıdalar tüketmen faydalı olacaktır. 

YENGEÇ1

Yengeç ve Yükselen Yengeçler

Sevgili Yengeç, bugün odağında kardeşlerin, yakın dostların, iletişim, seyahat, eğitim ve ticaret yer alıyor. Günün ilk yarısında eşinle veya partnerinle görüşebilir, ilişkinde uyumu ve dengeyi sağlayabilirsin. İletişiminin, haberleşmenin yoğun olabileceği ve duygularının, mantığının dengede olabileceği bir zaman dilimi. Günün ikinci yarısında ise seyahatle ilgili bazı karmaşaların olabilir. Dalgınlıklara, unutkanlıklara ve kafa karışıklığına dikkat etmende fayda var. Yakın çevrende iletişiminde de yanlış anlaşılmalara müsait etkiler var. Solunum yolu ve sindirim sistemi hassasiyetlerin olabilir. 

ASLAN1

Aslan ve Yükselen Aslanlar

Sevgili Aslan, bugün odağında maddi konular, kazançların ve gelirlerin yer alıyor. Günün ilk yarısında kazançlarınla ve maddi konularla ilgili işvereninle veya patronunla görüşebilirsin. İş başvuruları için de uygun bir zaman dilimi. Günün ikinci yarısında ise kafa karışıklıkları, dalgınlıklar, unutkanlıklar yaşaman mümkün. Bir taraftan da sezgilerin ve yaratıcılığın yüksek olacaktır. Gereksiz harcamalara para çıkışlarına dikkat etmende fayda var. Psikolojik veya fiziksel sağlığınla ilgili ufak tefek hassasiyetlerin olabilir. Hafif gıdalarla beslenmen daha iyi olacaktır.

BAŞAK1

Başak ve Yükselen Başaklar

Sevgili Başak, bugün odağında ilişkilerin, çocukların ve dış görünüşün yer alıyor. Günün ilk yarısında aşk hayatın ve çocuklarınla ilgili destekleyici etkiler altında olacaksın. Partnerinle ilişkinde uyumu ve dengeyi yakalayabilirsin. Çocuklarınla alakalı da bazı görüşmeler yapabilirsin. Günün ikinci yarısında ise kafa karışıklıkların, dalgınlıkların olabilir. Yanılgılara açık bir zaman dilimi. Aynı zamanda fiziksel hassasiyetlerin de olabilir. Sindirim sistemine yediklerine dikkat etmende fayda var.

terazi1

Terazi ve Yükselen Teraziler

Sevgili Terazi, bugün odağında sağlığın, iç dünyan ve geri plandaki konular yer alıyor. Günün ilk yarısında aile bireylerinin sağlığı ile ilgili bazı görüşmeler yapabilirsin. Kendi sağlığınla ilgili aile bireyleriyle görüşebilirsin, onlara danışabilirsin. Evinle, gayrimenkul konuları ile alakalı da geri planda bazı düşüncelerin olabilir. Günün ikinci yarısında ise psikolojik ve fiziksel sağlığınla ilgili bazı hassasiyetlerin olabilir. Dalgınlıklara ve sindirim sistemine dikkat etmende fayda var. Sezgilerin ve yaratıcılığın yüksek olacaktır. 

AKREP1

Akrep ve Yükselen Akrepler

Sevgili Akrep, bugün odağında sosyal çevren, arkadaşların ve sosyal hayatın yer alıyor. İletişim trafiğinin yoğun olabileceği bir gün. Günü ilk yarısında fikirlerine önem verdiğin kişilerle görüşebilir, konuşabilir, haberleşebilirsin. Bazı önemli kararlar veyahut haberler alabilirsin. Günün ikinci yarısında ise aşk hayatınla ilgili, sosyal çevrenle ilgili veya çocuklarınla ilgili bazı kafa karışıklıkları yaşayabilirsin. Yanılgılara açık bir zaman dilimi. Bu sebeple önemli kararlarını bu zaman dilimine denk getirmemende fayda var. Bir taraftan da yaratıcılığın ve ilhamın yüksek olacaktır. Sanatsal işlerle değerlendirebilirsin.

YAY1

Yay ve Yükselen Yaylar

Sevgili Yay, bugün odağında işin, kariyerin ve sorumlulukların yer alıyor. Günün ilk yarısında işinle, kazançlarınla ve maddi konular ile ilgili bazı önemli görüşmeler yapabilirsin. Fikirlerine önem verdiğin kişilerden destek ve yardım alabilirsin. Duygularının ve mantığının uyumlu olabileceği bir zaman dilimi. Günün ikinci yarısında ise aile bireylerinin sağlığı veyahut aile içi ilişkileriyle ilgili bazı kafa karışıklıkların olabilir ve bazı pürüzler yaşayabilirsin. Kendi sağlığına da dikkat etmen gereken bir zaman dilimi, bazı hassasiyetlerin olabilir.

OĞLAK1

Oğlak ve Yükselen Oğlaklar

Sevgili Oğlak, bugün odağında uzaklar, akrabaların, eğitim, hukuksal konular ve seyahat yer alıyor. Günün ilk yarısında yayıncılık ve ticari işler açısından destekleyici etkiler altında olacaksın. Çocuğunun eğitimi ile alakalı bazı görüşmeler de yapman mümkün. Günün ikinci yarısında ise dalgınlık, unutkanlık ve kafa karışıklıkları yaşayabilirsin. Solunum yolları ile ilgili de hassasiyetlerin olabilir. Keskin kararlar vermek için uygun bir zaman dilimi değil. Rüyalarının ve sezgilerinin kuvvetli olabileceği bir zaman dilimi. 

KOVA1

Kova ve Yükselen Kovalar

Sevgili Kova, bugün odağında finansal konular, sağlığın, ödemeler, vergiler, bankalar, miras ve nafaka konuları yer alıyor. Günün ilk yarısında maddi konularla ilgili veyahut sağlığınla ilgili destekleyici etkiler altında olacaksın. Sağlık kontrollerini yaptırabilir ve fikrine güvendiğin kişilerle görüşmeler yapabilirsin. Aynı zamanda finansal konularla ilgili de bazı planlamalar, görüşmeler yapman mümkün. Günün ikinci yarısında ise parasal konularla ilgili yanılgılara, kayıplara veya kafa karışıklıklarına dikkat etmende fayda var. Aynı zamanda sağlığınla, özellikle sindirim sistemi ile ilgili de hassasiyetlerin olabilir. Sezgilerinin ve rüyalarının yoğun olabileceği bir gün.

balık-2

Balık ve Yükselen Balıklar

Sevgili Balık, bugün odağında ikili ilişkiler, evliliğin, ortaklıkların yer alıyor. Günün ilk yarısında sosyal hayatın ve iletişimin yoğun olabilir. Önemli kişilerle görüşebilir, destek görebilirsin. Özellikle kariyerin ve işbirliklerinin açısından destekleyici etkiler altında olacaksın. Günün ikinci yarısında ise partnerinle veya eşinle ilişkinde kafa karışıklıkların ve bazı pürüzler olabilir. Yanılgılara müsait etkiler var. Aynı zamanda sindirim sistemi ile ilgili hassasiyetlere de dikkat etmende fayda var. Yaratıcılığının yüksek olacağı bir gün, değerlendirebilirsin.

Editör: Merve Kankan