• DOLAR 33,20 %-0.11
  • EURO 36,02 %-0.60
  • ALTIN 2.546,09 %-2.11
  • BİST100 11.156 %0.15
  • BITCOIN 67.360 %1.14
  • ETHERIUM 3.533 %0.57
28°

Açıklama Haberleri

açıklama haberleri ve güncel açıklama gelişmeleri, açıklama ile ilgili tüm video, açıklama fotoğrafları ve açıklama haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Gündem

Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Ömer Eyercioğlu, Türkiye'de yaşayan sığınmacıların asıl hedeflerini açıkladı.

Ekonomi

AKP Grup Başkanı Abdullah Güler, en düşük emekli maaşlarına ilişkin yürütülen çalışma hakkında konuştu ve emekli maaşları için tarih verdi.

Politika

Müsavat Dervişoğlu, partisinin Isparta İl Başkanlığı'nı ziyaretinde İYİ Parti'nin oy oranını açıkladı.

Gündem

Gazeteci ve sunucu Nagehan Alçı, katıldığı bir programda eski eşi Rasim Ozan Kütahyalı’nın kendisini nasıl öldürmeye çalıştığını açıkladı.

Gündem

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, yaptığı açıklamada, en düşük emekli maaşının artırılması konusunda çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Gündem

MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk, milli futbolcu Merih Demiral'ın Bozkurt selamı vermesi sonrası başlayan eleştirilere karşı destek mesajı yayınladı.

Gündem

BTP Genel Başkan Yardımcısı Lütfullah Önder, Türkiye'nin sığınmacı politikası ve bölgesel istikrar üzerine önemli açıklamalarda bulundu.

Politika

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, futbolcu Merih Demiral'ın gol sevinci sırasında yaptığı bozkurt işareti nedeniyle UEFA'nın soruşturma başlatmasını eleştirdi.

Politika

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, konuşmasında sığınmacıları nasıl yollayacağını açıkladı. İşte detaylar...

Politika

CHP'nin lideri Özgür Özel, Fatih Altaylı'nın sosyal medyada sunduğu programa katılarak sorulan sorulara cevap verdi.

Politika

CHP Sözcüsü Deniz Yücel, gelecek yıl erken seçim ihtimalinin daha yoğun bir şekilde tartışılacağını öne sürdü.

Gündem

Gazeteci Yılmaz Özdil, sosyal medyada Suriyeliler hakkında seslerini duyuran gençleri açıkladı. İşte Özdil'in açıklamaları...