• DOLAR 32,25 %0.14
  • EURO 35,00 %0.27
  • ALTIN 2.418,85 %0.37
  • BİST100 10.677 %-1.07
  • BITCOIN 69.296 %0.51
  • ETHERIUM 3.847 %2.86
18°

Atatürk Haberleri

atatürk haberleri ve güncel atatürk gelişmeleri, atatürk ile ilgili tüm video, atatürk fotoğrafları ve atatürk haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Gündem

Bağımsız Türkiye Partisi Genel Başkanı Hüseyin Baş, Diyanet İşleri Başkanı'na takdir toplayan Atatürk çıkışı yaptı.

Gündem

Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde bir vatandaş, reklam panolarındaki Atatürk resmi olmayan afişlere tepki göstermek amacıyla dikkat çekici bir eylem gerçekleştirdi.

Gündem

Garanti BBVA, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında 'Şarkılarda Sen' projesiyle Atatürk'ün sevdiği şarkıları gençlerle buluşturuyor.

Politika

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinin Dem Partili Belediye Başkanı Mehmet Begit, partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Gündem

AKP Şanlıurfa il yönetim kurulu üyesi olduğunu belirten Yavuz Kara, sosyal medya hesabında paylaştığı fotoğrafta Atatürk'ün resmini karaladığı görüldü.

Gündem

Adana’da bir veteriner teknikerine ve klinikte asılı olan Atatürk portresine saldırıda bulunan Bülent Yılmaz isimli şahıs tutuklandı.

Gündem

Mustafa Kemal Atatürk'ün 109 yıl önce Çanakkale Savaşları sırasında kendi el yazısı ile yazdığı taarruz emri, deşifre edildi.

Politika

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Erdoğan’ın “Bu seçim son seçimim” açıklaması üzerine “Yeni yüzyılın kurtarıcı lideri olarak sizi görmek...

Politika

Hüseyin Baş, babası Haydar Baş’ın, Türkiye’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e karşı konuşan Fesli Kadir’e verdiği cevabı olay oldu.

Politika

PKK’ya yakınlığıyla bilinen Artı TV’ye konuk olan eski CHP Genel Başkanı Hikmet Çetin, sözleri gündem oldu.

Gündem

Milliyetçi Kongre Derneği Hukuk Komisyonu yaptığı basın açıklamasında Atatürk'e hakaret edenler hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını açıkladı.

Gündem

Halkın Kurtuluş Partisi (HKP), Şevki Yılmaz ve Halil Konakçı hakkında suç duyurusunda bulundu.