• DOLAR 32,79 %1.53
  • EURO 35,16 %0.53
  • ALTIN 2.459,44 %2.86
  • BİST100 10.471 %0.76
  • BITCOIN 66.462 %-1.25
  • ETHERIUM 3.533 %0.23
21°

Iddia Haberleri

iddia haberleri ve güncel iddia gelişmeleri, iddia ile ilgili tüm video, iddia fotoğrafları ve iddia haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Politika

İYİ Parti'nin eski lideri Meral Akşener, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yaptığı görüşmesindeki iddialara ilk kez yanıt verdi.

Politika

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, sosyal medya üzerinden CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e yönelik eleştirilerini dile getirdi.

Politika

MHP'li avukat Cem Kaya, TV100 programında yaptığı açıklamada, Van ve Mardin büyükşehir belediyelerine kayyum atanacağını iddia etti.

Politika

Cumhurbaşkanı ile eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener arasındaki görüşme sonrası, İYİ Parti yetkilileri "Cumhurbaşkanı yardımcılığı" teklifi iddialarına yanıt...

Politika

İYİ Parti Milletvekili Rıdvan Uz, yaklaşan İYİ Parti kurultayı öncesinde yaptığı açıklamada, delege listesinde düzensizlikler olduğunu öne sürdü.

Politika

İYİ Parti Kurumsal İlişkiler Başkanı Şükrü Kuleyin hakkında gündeme bomba gibi düşen iddia ortaya atıldı.

Politika

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e yaptığı çağrıdan partiden ilk açıklama geldi.

Politika

AKP’li Belediye Başkanın kendisine oy vermeyen MHP'li belediye çalışanlarına mobbing uygulaması iddiası ortaya atıldı.

Politika

31 Mart yerel seçimlerinin ardından Ordu’da yaşanan sonuçlar, İYİ Parti’nin adayı Enver Yılmaz tarafından eleştirildi.

Politika

MHP’den ayrılan ve Demokrat Parti’den aday olan eski belediye başkanı Yaşar Toksoy, MHP'li isme FETÖ iddiasında bulundu.

Sağlık

Ramazan’da bu ot sayesinde oruç tutan bağımlıların sigara ihtiyacını hafifletecek hatta sigarayı bırakmaya kadar gidiyor.

Gündem

TİP Hatay Belediye Başkan adayı Gökhan Zan’ın gazeteci Turgay Kocakaya ile konuşmasının detayları ortaya çıktı.