• DOLAR 33,03 %-0.09
  • EURO 36,04 %0.04
  • ALTIN 2.558,21 %-0.13
  • BİST100 11.065 %0.37
  • BITCOIN 61.200 %4.07
  • ETHERIUM 3.260 %3.46
26°

Sinan oğan Haberleri

sinan oğan haberleri ve güncel sinan oğan gelişmeleri, sinan oğan ile ilgili tüm video, sinan oğan fotoğrafları ve sinan oğan haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Politika

Adalet Partisi Genel Başkanı Vecdet Öz, bir televizyon programında Sinan Oğan ve Erdoğan ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Politika

Sinan Oğan, CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisine Cumhurbaşkanı Yardımcılığı ve 3 bakanlık teklif edildiğini öne sürdü.

Politika

Ata İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı olan Sinan Oğan, yaptığı konuşma sırasında bir vatandaşın sert eleştirilerine maruz kaldı.

Politika

Daha önce Cumhurbaşkanı adayı olan Sinan Oğan, dikkat çeken 2028 açıklaması yaptı.

Gündem

Sinan Oğan, yaşadığı malikanesini gezdirdiği Azerbaycanlı gazeteciye, tüm lüks detaylarıyla ilgili kendi ağzıyla bilgi verdi.

Politika

S.Oğan’dan sonra yoğurdu üfleyerek yiyenler için bu kadar öngörülemezlik cazip değil. Müsavat çok hırslı ve agresif.

Politika

Ümit Özdağ'ın “Biz bu seçimlere Zafer Partisi olarak 79 il ve ilçelerinde tek başımıza gireceğiz. Sadece Kars ve Iğdır’da aday...

Politika

2023 Türkiye cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunda Recep Tayyip Erdoğan'ı destekleyen Sinan Oğan Londra’da ortaya çıktı.

Politika

Halk Tv’de söz sende programına katılan gazeteci Orhan Uğuroğlu AKP'nin  İstanbul’da Büyükşehir  Belediye başkan adayı için şok bir açıklama yaptı.

Gündem

Sinan Oğan, ''Bu cinayet, çok yüksek makamlardan talimatı verilen bir cinayettir. Bu cinayetin soruşturması bir şekilde kapatılmak isteniyor.''