• DOLAR 32,53 %0.02
  • EURO 35,01 %0.31
  • ALTIN 2.432,22 %-0.13
  • BİST100 10.471 %0.76
  • BITCOIN 65.050 %0.08
  • ETHERIUM 3.518 %3.45
29°

Suriye Haberleri

suriye haberleri ve güncel suriye gelişmeleri, suriye ile ilgili tüm video, suriye fotoğrafları ve suriye haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Dünya

Avrupa Birliği'ne dahil olan yedi ülke, Suriyeli mültecilerin anavatanlarına dönüşlerini kolaylaştırmak amacıyla Brüksel'e baskılarını arttırdı.

Gündem

Bir sokak röportajında sorulan “Suriyeliler gidecek mi?” sorusuna vatandaştan olay cevap geldi. İşte o konuşma...

Politika

MHP'li Milletvekili, 2011'den beri iç savaşın devam ettiği Suriye'deki bazı şehirlerinde terör devleti bulunduğu uyarısı yaptı.

Gündem

Türkiye'de yaşayan Suriyelilerle ilgili tartışmalar devam ederken, sosyal medyada dikkat çeken bir video gündeme geldi.

Gündem

Sosyal medyada yayınlanan bir videoda otobüs şoförünün Suriye uyruklu vatandaş tarafından dayak yemesi gündeme bomba gibi düştü.

Gündem

Iğdır İl Sağlık Müdürü Abaset Bağcı, Dr. Nevruz Erez Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde görevli bir doktorun testlerinde kızamık görülmesi üzerine...

Gündem

Sosyal medyada yayınlanan sohbet odasında Türkiye vatandaşlarından skandal konuşma gerçekleşti. İşte detaylar...

Gündem

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'in emekliye seyyanen yapılan zamma sıcak bakmadığı belirtildi. İşte haberin detayları...

Gündem

Gazeteci Ardan Zentürk, PYD/YPG’nin ABD’nin desteği ile yeni bir Suriye Anayasası hazırladığını, aynı zamanda bu anayasayla bağlantılı olacak şekilde kendi...

Gündem

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Taner Demirer, Türkiye’nin Halep’te kurduğu Çobanbey Tıp Fakültesi’nde Suriyeliler’in eğitildiğini belirtti.

Dünya

ABD Merkez Komutanlığı (CENTCOM), Suriye’de İran Devrim Muhafızları ve ona bağlı gruplara ait bir tesisin vurulduğunu duyurdu.