• DOLAR 32,24 %0.31
  • EURO 35,09 %0.28
  • ALTIN 2.448,02 %0.76
  • BİST100 10.677 %0.19
  • BITCOIN 68.150 %-2.65
  • ETHERIUM 3.830 %-3.15
19°

Vatandaş Haberleri

Vatandaş haberleri ve güncel Vatandaş gelişmeleri, Vatandaş ile ilgili tüm video, Vatandaş fotoğrafları ve Vatandaş haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Politika

İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu, emeklilerin ve çiftçilerin yaşadığı zorlukları dile getirerek vatandaşların dertlerine neşteri vurdu.

Gündem

Ordu'da bir tarikatçının halka tebliğde bulunması tepkilere neden oldu. Videoda vatandaşların tarikatçıya söylemiş olduğu sözler gündem oldu.

Gündem

Emekli vatandaşın sokak röportajı gündeme bomba gibi düştü. Vatandaşın verdiği cevap AKP'yi kızdırabilir.

Genel

İstanbul'da vatandaşların ATM'ye gittiğinde hayatının şokunu yaşadı. ATM'den çektikleri paranın sahte olduğunu iddia ettiler.

Gündem

Gazeteci İsmail Saymaz, sosyal medyada yaptığı et kuyruğu paylaşımı gündem oldu. Sivas'ta çekilen et kuyruğu videosu dikkat çekti.

Politika

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yaptığı bir konuşmasında vatandaşlardan ilk defa ne istediğini açıkladı.

Gündem

CHP’nin adayı olan Burak Zencirci, ziyaret ettiği her bölgede, halkın sevgi ve ilgisini kazanıyor. Zencirci, MHP'li bir vatandaşın övgüsünü aldı.

Gündem

Bir süpermarket, son kullanma tarihi dolmuş ve bozulmuş gıdaları çöpe bıraktı. Çöpteki yiyecekleri almak isteyen insanlar birbirini ezdi.

Gündem

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, yeni metrobüs yolu için sarsmıyor demişti ama vatandaş isyan etti.

Politika

Emekli milletvekillerine yapılan zam oranı, vatandaşa yapılanın tam 11 katına ulaştı. Yeni zamla, milletvekillerinin maaşı 73 bin 379 liraya yükseldi.