• DOLAR 32,19 %-0.09
  • EURO 35,02 %0.44
  • ALTIN 2.427,89 %0.26
  • BİST100 10.481 %0.02
  • BITCOIN 69.100 %2.07
  • ETHERIUM 3.828 %1.41
22°

Yanıt Haberleri

yanıt haberleri ve güncel yanıt gelişmeleri, yanıt ile ilgili tüm video, yanıt fotoğrafları ve yanıt haberleri Habererk, Güncel Son Dakika Haberleri sitemizde


Politika

Ayşe Ateş, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Sinan Ateş Davası hakkındaki sözlerine çok geçmeden yanıt verdi.

Gündem

Küçükçekmece’de yaşanan trajik bir olayda Edanur'un ölümü üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine karşılık Ekrem İmamoğlu yanıt verdi.

Politika

Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Saray ile müzakere yapılmaz, mücadele edilir" sözlerine CHP Genel Başkanı Özgür Özel, sert yanıt verdi.

Politika

CHP Grup Başkanvekili Gökhan Günaydın, eski Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun sosyal medya paylaşımına yanıt verdi.

Politika

İsrail ile ticaret tekliflerini reddeden ve belgelerin ortaya çıkmasıyla fikir değiştiren AKP üyelerinin cevapları şaşırtmadı.

Gündem

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in Türk halkını “yerel halk” olarak adlandırmasına sert bir şekilde...

Politika

İBB Başkanı ve adayı İmamoğlu'nun seçim otobüsüne Rabia işareti yapan AKP'li seçmene akaryakıt cevabı sosyal medyada dikkat çekti.

Gündem

İsmailağa cemaati, Cübbeli Ahmet olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü’nün tarikattan çıkarıldığını duyurmasıyla Cübbeli Ahmet montajlı videoya yanıtı gecikmedi.

Politika

İYİ Parti Sözcüsü ve Ankara Milletvekili olan Kürşat Zorlu, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in emekli çağrısına yanıt verdi.

Politika

31 Mart yerel seçimlere sayılı günler kala Yeniden Refah ile AKP arasında sular durulmuyor. AKP'nin YRP için yeni bir iddia...

Politika

Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, Youtuber Burak Güngör’ün yayınına konuk olarak katıldı. Özdağ'a Sinan Oğan sorusu gündem oldu.

Politika

Hüseyin Baş, babası Haydar Baş’ın, Türkiye’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e karşı konuşan Fesli Kadir’e verdiği cevabı olay oldu.