Daha önce Narman ilçe tarım Müdürlüğü’nde veteriner hekim olarak görev yapan Erhan Çiftgül yakın zamanda Erzurum Tarım İl Müdür Yardımcısı olarak tayin edildi.

Çiftgül’ün bu atamasının skandal olduğu ifade edildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Fetöcülerin 1725 aralık operasyonlarında birçok çirkin yorumu bulunan Çiftgül’ün arkasında kim ve kimlerin olduğu merak konusu

17-25 Aralık sürecinde sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ipe sapa gelmez, ve bütünüyle cumhurbaşkanı Erdoğan’ı suçlayıcı nitelikte.

ADAY ADAYLIĞINDAN SONRA ORTAYA ÇIKMIŞTI

Bu paylaşımlardan sonra 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde Ak Parti’den aday adayı müracaatında bulunan Erhan Çiftgül, sosyal medyasındaki bu paylaşımları ortaya konulunca aday adaylığından çekilmiş ve hiçbir pişmanlık ifadesi de kullanmamıştır.

17-25 ARALIK MİLAT DEĞİL Mİ?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 17-25 Aralık sonrasını milat olarak göstermesi ve ondan önceki paylaşım ve yaklaşımların önemi olmadığını ancak sonrasında yapılanların önem arz ettiğini söylemesi ve buna rağmen böylesine şaibeli bir atamanın yapılması AK Parti içinde Cumhurbaşkanına karşı bir odağın olduğu şüphesini de güçlendirmiş oluyor.