İBB’nin 30 yıllık kuruluşlarından olan İstanbul Vakfı üzerinden kurban bağış kampanyası başlatıldı. Bin 150 büyükbaş kurbanın kesileceği her bir kurbanlık, 7 hisseden oluşacak. İBB, İstanbul Vakfı aracılığıyla kurban bağış fiyatlarını açıkladı.

İBB İSTANBUL VAKFI KURBAN BAĞIŞI NASIL YAPILIR?

istanbulvakfi.istanbul adresine giriş yapın. ''Velaket Sahibi'' bölümünde yer alan, ''Adınız, Soyadınız, Ülke Alan Kodu, Cep Telefon Numaranız, T.C. Kimlik Numaranız, E-Posta Adresiniz'' bölümünü eksiksiz doldurun. ''Size de ulaştırmamızı ister misiniz?, Vekaletimiz İstanbul Vakfına veriyorum, Kişisel verilerin korunması ve işlenmesi aydınlatma metni bildiriminizi okudum ve Açık Rıza Metni bildiriminizi okudum, anladım, onaylıyorum'' kısımlarından son 3'üne kesin tıklayın. İlk baştaki ''Size de ulaştırmamızı ister misiniz?'' bölümü tercihe bağlıdır.

Şayet o bölüme basarsanız, 1 hisseden elde edilen 15 konservenin 14 adedi, ihtiyaç sahiplerine, 1 adedi de size ulaşacak. 

ÇİFTÇİ İSYANDA: BU GİDİŞLE EKMEK 10 LİRA OLUR! ÇİFTÇİ İSYANDA: BU GİDİŞLE EKMEK 10 LİRA OLUR!

LİNK: https://istanbulvakfi.istanbul/

İSTANBUL VAKFI KURBAN BAĞIŞ FİYATLARI 

Büyükbaş hayvanda 1 hisse fiyatı bin 495 Türk lirası olarak belirlenmiştir. Ödemeyi ister EFT/Havale isterseniz de kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.