Çalışma hayatının yoğunluğu ve teknolojinin gelişmesiyle insanlar yemek siparişlerini de internet üzerinden vermeye başladı.

SEDAT PEKER'DEN YENİ MEHMET AĞAR İDDİASI: FETÖ İÇİN BELGE ARIYOR! SEDAT PEKER'DEN YENİ MEHMET AĞAR İDDİASI: FETÖ İÇİN BELGE ARIYOR!

Yemek servisi yapan ünlü bir portal ise hafta sonu kapalı olan bir restoranın "siparişiniz hazırlanıyor" mesajı ile şaşırttı.

İstanbul Kadıköy'de restoran işleten Yiğit Can Akkor, olayı twitter hesabından duyurarak eleştirdi. Akkor, paylaşımında, "Sahibi olduğum restoran Pazartesi günleri kapalıyken, şu anda #yemeksepeti ‘nden sipariş verdim. RESTORAN KAPALI. Ben Kadıköy’deyim. Sipariş verdim. @yemeksepeti “sipariş hazırlanıyor” diyor. Hayır hazırlamıyorum" diyerek tepki gösterdi.

Akkor, müşterilerin telefonda uzun süre bekletildiklerine yönelik şikayet ve eleştirilere de “Sipariş veren olarak aradığımızda, restoranla ileşime geçmek için bekletiliyoruz diyorlar. Evet bekliyoruz, şu anda sıfatımız: müşteri" yanıtını verdi. Akkor ayrıca, yemeksepeti.com'un müşterileri kandırdığını ileri sürerek, bundan sonra söz konusu firma ile çalışmayacağını duyurdu.