Popçu İrem Derici, sosyal medyadan paylaştığı sahil fotoğrafıyla yine gündem oldu. Derici, ayağıyla içeceğini içtiği fotoğrafını "Bu eller çok yoruldu artık, biraz da ayaklar yorulsun" yorumuyla paylaştı.

Geçen hafta koronavirüs olduğunu açıklayan İrem Derici, hastalığını yine sosyal medyadan "Hızlıca kendime gelip, konserlere devam edeceğim. Şerefsiz virüs yine cirit atıyor. Sizlerle buluşamadığım için çok üzgünüm. Büyük bir hevesle bekliyordum iki konseri de... Dünyanın en güçlü kadınları listesinde zirveyi zorladığım için 2-3 güne ayaklanırım en geç, biliyorsunuz. Herkesi öpüyorum, kendinize çok dikkat edin. Beton ama Covid Derici... " ifadeleriyle duyurmuştu.

Koronavirüsü atlattıktan sonra soluğu Alaçatı'da alan İrem Derici, burada hem çalışacak, hem de tatilin keyfini çıkarıyor.

Tatil serüvenini Instagram hesabından takipçileriyle paylaşan İrem Derici, "Bu eller çok yoruldu artık, biraz da ayaklar yorulsun." dedikten sonra dolu bardağını ayak parmaklarının arasına koyarak içti.

Bu görüntüleri de sosyal medya hesabından paylaşan İrem Derici'nin videosu, sosyal medyada kısa sürede milyonlarca kişi tarafından izlendi.

İrem Derici, bu videonun altına "Eli dursa ayağı durmuyor" notunu düştü. Öte yandan Derici'nin kadehi ayağıyla fırlatıp kırması ise tepki çekti.

Editör: Yadigar Hanım