Türkiye İş Bankası'nın, İşNet iş birliğiyle sunduğu Dijital Fatura İskontosu, firmalara alacaklısı oldukları faturaları vadesinden önce tahsil etme imkanı sağlıyor.

DİJİTAL FATURA İSKONTOSU KULLANIMA SUNULDU

İş Bankası, iştiraki İşNet ile yaptığı iş birliğiyle firmaların alacaklı oldukları vadeli e-fatura / e-arşiv faturalarını iskonto edebildikleri 'Dijital Fatura İskontosu'nu Ticari İnternet Şubesi üzerinden kullanıcı dostu bir yapıyla müşterilerinin kullanımına sunduğunu duyurdu.  

FİNANSMAN İHTİYAÇLARINA ACİL ÇÖZÜM!

Hızlı ve kolay şekilde finansmana erişim imkanı sunan Dijital Fatura İskontosu ile mal ve hizmet satan firmalar alacaklı oldukları faturalarının İş Bankası ile paylaşılmasına onay veriyor. Onayla birlikte sistem tarafından fatura entegratörü İşNet'ten faturalar temin edilerek İş Bankası Ticari İnternet Şubesindeki 'Dijital Fatura İskontosu' ekranına yükleniyor. Gelen iskonto talepleri banka tarafından değerlendiriliyor. Acil finansman ihtiyacının giderilmesiyle firmalar, üretim ve hizmet faaliyetlerini kesintisiz sürdürebilme imkanına kavuşuyor. (DHA)

Editör: Habererk Haber Merkezi