Habererk Genel Yayın Yönetmeni İsmail Türk, Galata’da düzenlenen Filistin mitingini değerlendirdi. Sosyal medya hesabından videolu bir mesaj yayınladı.

Böyle ayrıcalıklı bir organizasyonun AKP’lilere verilmesi dikkate değer açıklamasında bulunan Türk, Türk gencinin tevhid bayrağı taşıyan şahsa yumruk atması hakkında konuştu. Aslında burada şöyle bir mesaj verilmek isteniyor diyen Türk: “Bakın cumhuriyetçiler gelirse böyle ağzınız burnunuz kırılır. Özgür olamazsınız. Aslında bu yumruk onların işine yaradı." dedi.

Dünya alarmda! Bankacılık, havayolu gibi pek çok sektörde aksamalar yaşanıyor Dünya alarmda! Bankacılık, havayolu gibi pek çok sektörde aksamalar yaşanıyor

“Bu noktada Zafer Partisinin de politikasını doğru bulmuyorum” dedi.

Türk şu açıklamayı yaptı: “Türk milletine Turan dünyasına kötülük yapılması için fırsat aranıyor gibi. Bu tür eylemleri yapanların hepsi cahil bilgisiz veya anlık bir refleks ama bu zemini hazırlayanların hepsi provokatör bilinçli siyaset mühendisidir burada kimse savunulmamalı. Yumruk yumruğu çağırır kavga kavgayı çağırır gerginlik gerginliği çağırır haklı da olsak böyle şeylere asla izin vermemeliyiz”

ismail türk insta

İşte Gazeteci İsmail Türk’ün videolu mesajı…

Editör: Habererk Haber Merkezi