İstanbul Beyoğlu'ndaki bir alışveriş merkezinde, kahve alımı sırasında yaşanan bir anlaşmazlık sonucu üç kadın arasında çıkan kavga, "kasten yaralama" ve "hakaret" suçlamalarıyla soruşturma konusu oldu.

İstiklal Caddesi üzerindeki bir kahve dükkanında 20 Haziran'da gerçekleşen olayda, iddialara göre, sırayla kahvelerini bekleyen iki kız kardeş A.A. ve N.A., siparişlerinden sonra gelmesine rağmen önce hizmet alan Ç.H. isimli kadına tepki gösterdi.

Eylem Tok'un iade davasında yeni gelişme Eylem Tok'un iade davasında yeni gelişme

Bu durum üzerine Ç.H., kız kardeşlerden birine iterek karşılık verdi ve ortam gerildi. Diğer müşterilerin araya girmesiyle durum yatıştı ve Ç.H. kahvesini alıp ayrıldı. Ancak kısa süre sonra geri dönen Ç.H., diğer kız kardeşe saldırdı ve arbede yaşandı. Ç.H., kız kardeşlerden birinin saçını çekti ve bu sırada çevredekilerin müdahalesiyle kavga büyümeden sonlandı.

Olay yerine çağrılan polis ekipleri, tarafları ifade için karakola götürdü. İfadeleri alınan kadınlar serbest bırakıldıktan sonra hakkında yasal işlem başlatıldı. Güvenlik kameraları tarafından kaydedilen bu olay, soruşturmanın önemli bir parçası haline geldi.

Kaynak: DHA