İYİ Parti Genel Başkanı Müsavat Dervişoğlu'nun, 12-14 Temmuz 2024 tarihlerinde Afyonkarahisar'da düzenlenecek olan parti kampı kapsamındaki etkinlik programı açıklandı. Programa göre, Dervişoğlu 12 Temmuz'da Dereçine Belediyesi'ni ziyaret edecek ve ardından NG Afyon Otel'de konaklayacak.

13 Temmuz'da ise Dervişoğlu'nun programı oldukça yoğun geçecek. Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şubesi ve Uzun Çarşı esnafı ile bir araya gelecek olan Dervişoğlu, günün devamında Çay Belediyesi'ni ziyaret edecek ve Çay Vişne Festivali'ne katılacak.

Kübra Par lafı gediğine koydu: Kızını mecliste işe koyan Destici 'konuşturmuyorsunuz' diyebildi Kübra Par lafı gediğine koydu: Kızını mecliste işe koyan Destici 'konuşturmuyorsunuz' diyebildi

Dervişoğlu'nun, 13 Temmuz'da saat 11.00'de İYİ Parti Afyonkarahisar Kampı'nda yapacağı basına açık konuşmanın yanı sıra, 14 Temmuz'da saat 13.00'te kampın genel değerlendirmesini içeren bir konuşma yapması planlanıyor ve bu konuşmaların her ikisi de medyaya açık olacak.

Kaynak: kocatepe gazetesi- murat arısoy