Cumhuriyet gazetesi yazarı Barış Pehlivan, bugünkü köşe yazısında 3 ilginç iddiayı gündeme getirdi. Bu iddialardan biri de, “AKP’li müdür kaçarken yakalandı, kimliği sır gibi saklanıyor” dedi.

AKP içindeki kavga, AKP'nin yeni Alevi adımı ve kaçan bir AKP'li müdüre işaret eden Pehlivan'ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

- Sahi, Yeni Şafak’ın 15 Ağustos tarihli manşetinde Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nu (BDDK) hedef almasının perde arkasında kimler var? Eski yazarı olan Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu’nun rolü nedir o manşette? Gölge ekonomi yönetimi olma hevesindeki Saray danışmanları böylelikle Nureddin Nebati’ye diş mi gösteriyor?

Son anketten Erdoğan’a kötü haber! Kritik eşiğin de altında… Son anketten Erdoğan’a kötü haber! Kritik eşiğin de altında…

- Sahi, AKP hangi Alevi dedelerini Kerbela’ya ve umreye götürecek? Aralık ayında planlanan gezide olmak isteyenlere İçişleri Bakanlığı nasıl bir mülakat yapıyor? Programa katılan “dedeler” arasında Alevilikle ilgisi olmayanların varlığı doğru mu?

- Sahi, İstanbul’un AKP’li bir ilçe belediyesinde ulaşım hizmetleri müdürü olan isim kaçarken yakalandı mı? FETÖ ile ilişkisi çıkan kişinin kimliği sır gibi saklanıyor mu?