Oryantal dansları ile bir dönemin tanınan simalarından Tanyeli, gerçek ismi ile Öznur Kral, hastalığı nedeniyle özel bir hastanede tedavi ediliyor. Pankreas kanseri olan güzel oryantal Tanyeli sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

"Pankreas kanseri tanısı konuldu, şu an hastanede yatıyorum. Doktorlarım çok iyi ve umut vadeden bir yolculuğa çıkarıyorlar beni. Kaderle savaşamazsın. Tevekkül ettiğiniz her şeyde bir mucize, isyan ettiğiniz her şeyde de bir sınav vardır. Sanat camiasındaki dostlarıma teşekkür ederim, bu kadar sevildiğimi bilmiyordum.” diyen Tanyeli sevenlerinden dua istedi, "Dünyanın her yerinden dualar okuyorlar. Hakkınızı helal edin. Zamanınızdan çalıp bana yazıyorsunuz. Allah sizden razı olsun, tuttuğunuzu altın etsin. Hakkınızı helal edin. Maddi ve manevi olarak yanımda olmak isteyen dostlarıma da çok teşekkür ederim. Bu kadar sevildiğimi bilmiyorum, çok moral oldu.” dedi.

KENDİSİNİ YALNIZ BIRAKMAYAN DOSTLARINI DA UNUTMADI

“Saçlarım biraz gidecek. Bu yolculuk öyle bir yolculuk. Arada peruk kullanır mıyım, kullanmaz mıyım bilmiyorum. Dualarınızı eksik etmeyin. Ben tam teslimim, tevekkül ediyorum. Bu videoyu da yapmayı borç bildim. Zara, Sibel Can, Pınar Eliçe, Ebru Gündeş, Deniz Seki, Hande Yener, Demet Akalın, Yılmaz Morgül, Fatih Ürek ve Hakan Altun’a beni yalnız bırakmadıkları için çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız." sözleri ile minnetini belli etti.

Editör: Zuhal Ömür Tarakçı