Ekrem Can. Kocaelispor Kulüp Başkanı Engin Koyun ile birlikte kasım ayı sonunda Afrika’nın en kalabalık nüfusa sahip ülkesi olan Nijerya’ya gitmişti.

Sergen Yalçın’dan kovulan İsrailli oyuncusu için dikkat çeken açıklama Sergen Yalçın’dan kovulan İsrailli oyuncusu için dikkat çeken açıklama


1 Hafta bu ülkede kalan Koyun ve Can, ülkenin iki büyük kentindeki futbol akademilerini ziyaret etmiş, alt yapı sistemlerini yerinde incelemişti. 
Nijerya'dan yaklaşık iki hafta önce dönen Ekrem Can, vücudunda vücudunda hissettiği kırgınlığı önemsemedi. Bu sırada gittiği Bandırmaspor maçında üşüten Ekrem Can'ın rahatsızlığı zatürreye dönünce dün aniden VM Mecidal Park Kocaeli hastanesine yatırıldı. 

Ancak kısa bir süre sonra buradan Gebze Anadolu Sağlık Merkezine götürüldü. Bilincinin yer yer kapalı olduğu ifade edilen Ekrem Can 48 yaşıda tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Merhumun cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Karamürsel Merkez Camisinden kaldırılarak Karamürsel Yeni Mezarlık'ta toprağa verildi.

 

Editör: Habererk Com