Afrikalılarla aynı evde yaşamaya başladı... Sebep parasızlık

Şarkıcı Mustafa Topaloğlu’nun,klip çekimi için getirttiği dansçıları evinde misafir ediyor.

Afrikalılarla aynı evde yaşamaya başladı... Sebep parasızlık

Hürriyet yazarı Mehmet Üstündağ bugünkü yazısında Mustafa Topaloğlu’nun Afrikadansçılarla aynı evde yaşadığını anlattı. Üstündağ, yeni şarkısı için çekilen klibinde oynayan Afrikalıların koronavirüs nedeniyle ülkelerine gidemediğini belirtti. Topaloğlu’nun ise otele bütçe ayıramadığı için Afrikalıları evinde misafir ettiği ifade edildi.

Yazının ilgili bölümü şöyle:

“İlginç şarkıları ve yorumlarıyla her dönem dikkatleri üzerine çekmeyi bilen ‘Uzaylı’ lakaplı şarkıcı Mustafa Topaloğlu’nun başı dansçılarıyla dertte! Topaloğlu’nun son şarkısı ‘Ya Herro Ya Merro’ya Afrikalı dansçılarla çektiği klip gündem olmuştu.
Söz ve müziği kendisine ait şarkıya ilginç bir klip çekmek isteyen sanatçı, Afrika’dan getirttiği siyahi dansçılarla kamera karşısına geçmiş ve klip büyük ilgi görmüştü.
Dansçıları İstanbul’daki bir otele yerleştiren sanatçı, koronavirüs nedeniyle Afrika’ya uçuşların iptal olmasıyla zor günler yaşamaya başlamış. Onları uzun süre otelde konaklatan Topaloğlu, otele para yetiştiremeyince çözümü dansçıları evine çağırmakta bulmuş.
Şimdi Afrikalı dansçılarla birlikte yaşayan sanatçının bir kliple başlayan bu macerası bakalım nasıl sonuçlanacak...”

YORUM EKLE