Bensu Soral’dan boşanma açıklaması

Bensu Soral’dan boşanma açıklaması geldi.

Bensu Soral’dan boşanma açıklaması

3 yıllık eşi Hakan Baş'tan boşandığı yönünde haberler çıkan Bensu Soral, "Boşanma olursa bunu saklamayız. Evliliğimizi kurtarmak için çabalıyoruz" dedi.

Cihangir’deki bir etkinliğe katılan Bensu Soral, boşanma iddiasını yalanladı. Soral, “O haberler gerçek değil. Hakan’la birlikte o haberleri biz de gördük. Sizden bir şey gizlemiyoruz zaten. Boşanma olursa bunu saklamayız. Evliliğimizi kurtarmak için çabalıyoruz ama olmazsa da kısmet bu işler. Ben sadece size gerçeklerden bahsediyorum. Diğer çıkan haberlere ne olur itibar etmeyin” dedi.

Bensu Soral ile Hakan Baş, 2008’de görkemli bir düğünle hayatlarını birleştirmişti.

NELER OLMUŞTU?

Söylentilere göre; baba olmak isteyen 38 yaşındaki Hakan Baş, bu isteğini uzun süredir eşiyle paylaştı. Ancak kariyerine öncelik veren 30 yaşındaki güzel oyuncu, “Benim için henüz erken, Daha yapmak istediğim işler var. Şimdi anne olursam kariyerim arka planda kalır” cevabını verdi.

Bu krizi atlatamayan çiftin evlerini ayırdığı ileri sürüldü.

“EMİRGAN’DA EĞLENDİLER!”

Ardından Hakan Baş’ın Emirgan’daki bir mekanda sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile eğlenmesi ve Bensu Soral’ın da Kubilay Aka ile görüntülenmesi ayrılık söylentilerini bir kez daha gündeme getirdi.

“HABERDE ADI GEÇEN KİŞİ…”

Çıkan haberlerin ardından ünlü çiftten ortak açıklama geldi: “Dün gece bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve hep birlikte vakit geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var.”

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344