Duygu Özaslan Aşkını Yaşamaya Devam Ediyor: Duygu Özaslan Kimdir, Kaç Yaşındadır?

Duygu Özaslan, basketbolcu sevgilisi Can Maxim Mutaf ile birlikte yaptığı tatiline devam ediyor. Bir yandan evlilik hazırlığı yapan çift, tatil fotoğraflarıyla da gündemden düşmüyor. Duygu Özaslan, sosyal medya hesabından Can Maxim Mutaf ile dudak dudağa pozlar paylaştı ve gündeme geldi. Peki, Duygu Özaslan kimdir, kaç yaşındadır, aslen nerelidir? İşte sosyal medyanın gündemindeki Duygu Özaslan ile ilgili tüm bilgiler…

Duygu Özaslan Aşkını Yaşamaya Devam Ediyor: Duygu Özaslan Kimdir, Kaç Yaşındadır?

Duygu Özaslan ile Can Maxim Mutaf’ın Aşk Dolu Tatili pozlar verdi. Özaslan sevgilisini dudağından öptüğü anları Instagram'dan paylaştı. Özaslan pozlara, "O geceden analog fotoğraflarımız" diyerek, beyaz kalp emojisi koydu.

DUYGU ÖZASLAN KİMDİR?

Youtube ve Instagram fenomeni Duygu Özaslan, 17 Nisan 1991 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi'nde İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümünü kazandı ancak Youtube'da popülerlik kazandıktan sonra son sınıfta üniversiteyi bırakma kararı aldı. İlk kanalını ''itsmeduygu'' olarak açtı ancak profesyonelleştikten sonra kanalına kendi ismini verdi. Duygu Özaslan uzun yıllar Barış Taylan Demirige ile birlikteydi ancak aradığı aşkı basketbolcu Can Maxim Mutaf’ta buldu.

Çift geçtiğimiz günlerde evlenme kararı aldı.

YORUM EKLE