Eski güzelden şok itiraf "Tacımı devredemedim!"

Özlem Kaymaz, Miss Turkey'de kendisinden sonraki yıl seçilen Arzum Onan'a tacını devredemediğini açıkladı!

Eski güzelden şok itiraf "Tacımı devredemedim!"

Özlem Kaymaz, Miss Turkey'de kendisinden sonraki yıl seçilen Arzum Onan'a tacını devredemediğini açıkladı!

Kaymaz "Ben tacımı devredemedim! Hıncal Uluç o dönemde benim için 'ambargolu güzel' diye bir yazı yazmıştı!" dedi.

Özlem Kaymaz, Posta Gazetesi Oya Çınar röportajında güzel kraliçesi seçildikten sonra yaşanılanları anlattı!

İŞTE O ROPÖRTAJDAN SATIR BAŞLARI

Sizin döneminizden ya da bugün baktığınızda hem çok doğal hem çok güzel bulduğunuz kim var? Mesela siz tacınızı kime devretmiştiniz?

Ben tacımı devredemedim. Ama benden sonraki yıl Arzum Onan güzellik kraliçesi seçilmişti. O yıl taç devir töreni yapılmadı.

Özel bir sebeple mi?

Bir açıklama yapılmadı. Ama o yılların izleyicileri çok iyi bilirler. Hatta Hıncal Uluç da “Ambargolu güzel Özlem Kaymaz” diye bir yazı yazmıştı.

HALA TÜRKİYE'DE PEK ÇOK KADIN BUNA MARUZ KALIYOR!

Neden böyle bir şey yaşamak zorunda kaldınız?

Şimdi, insanların doğal hakları var elbette. Bir kadın ve bir erkek flört edebilir. Bu tarz yaklaşımlar herkesin doğal hakkıdır ama yaklaşımlara “Hayır” demek, reddetmek de kişinin doğal hakkıdır. Ama “Hayır” dediğinizde karşı taraf o anın koşullarında gücü elinde tutan tarafsa ve bunu sizin önünüzü kesmek için kullanıyorsa, böyle şeyler yaşanabiliyor maalesef. Ben bunu yaşadığımda henüz 18 yaşındaydım. Aradan 28 yıl geçmiş, dile kolay. Hala Türkiye’de pek çok kadın buna maruz kalıyor.

Doğru mu anlıyorum? Birinin flört isteğini reddettiğiniz için bir yıl ambargo uygulandı size ve tacınızı da bu yüzden devredemediniz…

Evet, maalesef bu yaşandı. Ve dediğim gibi bugün hala yaşanmaya devam ediyorsa burada dikkat çekilmesi gereken ciddi, toplumsal bir dengesizlik var demektir.

Hıncal Uluç, o yazıyı yazdığında biliyor muydu bunu?

Hıncal Abi tahmin etmiştir tabii (Gülüyor). Onun öyle bir öngörüsü var ki. Hoş, bunun birçok insan farkına varmıştır o zaman için. Varılmaması mümkün değil.

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344