Necla Nazır'ın eski damadı evini bastı!

Necla Nazır evini basan eski damadından şikayetçi oldu.

Necla Nazır'ın eski damadı evini bastı!

Türk sinemasının efsaneleşen oyuncularından olan Necla Nazır eski damadı Taner Şafak arasında sular durulmuyor. Nazır'ın eski damadı evi basarak usta oyuncuya tehditler savurdu. Nazır ise saldırının ardından soluğu karakolda alarak şikayetçi oldu.

Türk sinemasının usta oyuncularından Necla Nazır'ın Ferdi Tayfur ile olan evliliğinden olan müzisyen kızı Tuğçe Tayfur, kendisi gibi müzisyen olan Taner Şafak ile evlenmiş ancak bu evlilik 2019 yılında sona ermişti. Çiftin oğullarının velayeti ise anne Tuğçe Tayfur'a verilmiş ve mahkeme, baba Şafak'ın bin dolar nafaka ödemesine hükmetmişti. Ancak Şafak, bir süre önce Aile Mahkemesi'ne başvurarak 4 yaşındaki çocuğu için aylık ödediği bin dolar iştirak nafakasının 2 bin TL'ye indirilmesini istemişti.

"SİZ KİMSİNİZ! SİZİ ÖLDÜRECEĞİM"

Sabah'ın haberine göre; anneanne Necla Nazır, torunu babaannesi ve dedesini görmek isteyince eski damadı Şafak'ı arayıp durumu bildirdi. Ancak Şafak müsait olmadığını söyleyip gelemeyeceğini belirtti. Nazır da, eski dünürlerini arayacağını ve torunları ile görüşmesini isteyeceğini söyledi. Bu konuşmanın ardından çılgına dönen Taner Şafak, Nazır'ın oturduğu daireye geldi ve kapıyı tekmelemeye başladı. Eski damat, "Siz kimsiniz, sizi öldüreceğim" diyerek bağırmaya başladı. İddiaya göre o anlarda silah patlama sesi de duyuldu.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Necla Nazır, karakola giderek şikayetçi oldu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2021, 16:08
YORUM EKLE