Ölümsüzlük iksiri içiyor, bir şişesi 25 bin dolar

75 yaşındaki Ajda Pekkan'ın sırrı çözüldü

Ölümsüzlük iksiri içiyor, bir şişesi 25 bin dolar

Ajda Pekkan hafta sonu Belarus'un başkenti Minsk'te sahne aldı. Pandemi sonrası ilk yurt dışı konserini gerçekleştiren Pekkan hem performansı hem güzelliğiyle hayranlarını mest etti. 75 yaşındaki sanatçının genç görüntüsünün sırrının ise Tayland'da yapılan ve şişesi 25 bin dolardan satılan 'ölümsüzlük iksiri' olduğu ortaya çıktı.
Sahne kostümü ile dikkat çeken Pekkan, yaklaşık 2 saat boyunca geçmişten günümüze sevilen şarkılarını seslendirdi. Ajda Pekkan, konserde repertuvarına aldığı yeni parçalar ve şarkı seçimiyle de dikkat çekti. Özellikle son günlerde birçok sanatçının seslendirdiği 'Dünyadan Uzak' şarkısı büyük beğeni topladı.

 
"ÖLÜMSÜZLÜK İKSİRİ" İÇİYOR

Pekkan sahneyi sallarken kulislerde ise güzellik sırrı konuşuldu. Yakın çevresi, Pekkan'ın Tayland'da yapılan ve litresi 500 bin dolardan satılan 'ölümsüzlük iksiri'ni düzenli olarak içtiğini söylüyor.


ŞİŞESİ 25 BİN DOLAR

İksir, 50 mililitrelik şişelerde satılıyor. Ajda Pekkan da şişesi 25 bin dolarlık bu özel içeceği, yılda ortalama 2 kez tüketiyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman Şah
Süleyman Şah - 11 ay Önce

paraya mı ihtiyacı var? hayır,yok...şöhretinin zirvesinde...peki neden hala ölümden korkarcasına genç kalmak için her türlü şeyi deniyor? cevabı kendisi biliyor...eninde sonunda ölecek,bunu biliyor...bence,inzivaya çekilsin ve Allah (cc)'a teslim olsun,ancak o zaman ruhu huzur bulur,şu an ruhu ve bedeni huzursuz zira ölüm onu bekliyor...

Ahmet
Ahmet @Süleyman Şah - 11 ay Önce

Hayata tutunuyor. Elinden geleni yapıyor. Bedeninin huzursuz olduğunu nerenden uyduruyorsun. Bence keyfi gayet yerinde. Senin gibiler anlamaz. Boş kafanı yorma sen.