Ünlü şarkıcının yanı başındaki bina yıkıldı!

Ailesiyle birkaç yıl önce İzmir'e yerleşen şarkıcı Seferihisar açıklarında meydana gelen 6,6'lık deprem sonrası ailesinin sağlık durumu hakkında açıklama yaptı.

Ünlü şarkıcının yanı başındaki bina yıkıldı!

İzmir'de meydana gelen şiddetli depreme yakalanan İzzet Yıldızhan Bayraklı ilçesinde bulunan ofisinin hemen yanındaki binanın yıkılmasıyla büyük panik yaşadı.

Milliyet'in haberine göre 57 yaşındaki şarkıcı, "İşlerimden dolayı otelimdeydim. Deprem sırasında insanın aklına tek gelen şey çocukları oluyor. O panik ve korkuyla çıkıp, onların yanına nasıl gittiğimi bir Allah bilir. Çocuklarım hala kendine gelemedi, herkes ağlıyor" dedi.

Büyük endişe yaşayan İzzet Yıldızhan, "Ofisimin yanındaki bina yıkıldı. Tek duam, kimsenin canına bir zarar gelmemesi" ifadelerini kullandı.

Sosyal medya hesabından yayınladığı mesajda ise şarkıcı, "Bu büyük depremi derinden yaşadım, otelimin en üst katında yakalandım. Bu şiddetli depremde vefat eden herkesin ailelerine baş sağlığı ve sabırlar diliyorum. Yaralılarımızın da tez zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum. Herkese geçmiş olsun" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE