Tv8'in fenomen yarışması MasterChef Türkiye yeni sezonuyla ekranlara gelmeye başladı. MasterChef'in 28 Haziran Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde şeflerin karşısına çıkan Rüstem Kömürcü, stüdyoda fenalaştı. Yarışmacının yardımına ünlü şefler koştu.

Ünlü şefler Mehmet Yalçınkaya, Somer Sivrioğlu ve Danilo Zanna'nın jüri üyeliğini yaptığı MasterChef Türkiye 4. sezonuyla seyirci karşısına çıktı. 

İlk tur elemeleri ekrana gelmeye başlayan MasterChef Türkiye 2021'in yeni bölümünde ilk turu geçme mücadelesi için şeflerin karşısına çıkan Rüstem Kömürcü deniz levreği yaparak yarıştı.

"KENDİMİ İYİ HİSSETMİYORUM"

Rüstem Kömürcü ise şeflerin yemeğini tatmalarının ardından fenalaştı.  "Kendimi iyi hissetmiyorum" diyen yarışmacı güçlükle tezgaha tutunarak ayakta kalmaya çalıştı. Bayılmak üzere olan yarışmacının yardımına ise Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna yetişti. 

Yere düşmek üzere olan Rüstem Kömürcü'nün kollarına girerek tutan şefler stüdyoya sağlık ekiplerini çağırdı.

Sağlık ekibinin müdahalesinden sonra kendine gelen yarışmacı "Tavaya sosu koyduğumda elim titriyordu. Başım döndü gözlerim karardı bir anda. Bir şey hatırlamadım o an" sözleriyle yaşadıklarını anlattı.

Bir süre sonra iyileşen yarışmacı şeflerin kararıyla bir üst tura çıkamadı.