69 yaşında yaşında hayatını kaybeden MFÖ grubu üyelerinden Özkan Uğur 11 temmuz günü son yolculuğuna uğurlanmıştı. Yakın dostu ve iş arkadaşı Özkan Uğur’un vefatının ardından ilke kez paylaşım yapan Mazhar Alanson’un paylaşımı dikkat çekti.

AKM’de kendi şarkıları ile Özkan Uğur’a seslenmişti Mazhar Alanson; “Seni görebileceğim yer rüyalar artık.”

"Şu an burada olduğunu, bizi seyrettiğini biliyorum. Bir konuşma hazırlayamadım ama 3-4 gündür halimiz darmaduman. Gittik o gün herkes üzgün ağlıyor. Özkan'ın meşhur lafları vardır, biz kimse anlamasın istediğimiz zaman aramızda kuş diliyle konuşurduk. Özkan'ın yeteneğini biliyor. Özkan'cığım herhalde yetenekli olduğunu sen de biliyordun. Ama bu kadar şeyi bildiğini sen de bilmiyordun. (Gözyaşlarıyla) Meğer bütün herkes ne çok severmiş seni. Biz nasıl unutacağız, ne yapacağız bilmiyorum. Çaresiziz. Özkan'cığım ele güne karşı yapayalnız böyle de olmaz ki. Nasıl da gittin böyle bırakılmaz ki... Seni görebileceğimiz yer rüyalar artık. Ah be Özkan'ım" ifadelerini kullanmıştı.

Fuat Güner’in arkadaşı Özkan Uğur için yapmış olduğu paylaşım ise şu şekildeydi; “17 yaşındaydı ben de 22 tanıştığımızda. Tanıştık ve bir daha hiç ayrılmadık. Tam 52 yıl… Hem iş ortağı, hem dost kardeş olmak… Hem birlikte üretmek, turnelemek, hem geceleri birlikte maç izlemek, zor günde yan yana olmak… Biz en zorunu başardık Özkan’ım… Burada ya da başka bir alemde sonsuza dek birlikteyiz kardeşim."

Mazhar Alanson, sosyal medya hesabı instagramdan, dostu Özkan Uğur ile ilgili paylaşım yaptı ve şunları söyledi; "Kim çizdiyse ellerine sağlık"

mazhar alanson

Editör: Zuhal Ömür Tarakçı