Acun Ilıcalı bombayı patlattı: Survivor All Star 2022 kadrosuna yeni isimler!

TV8'in reytingleri alt üst eden yarışması Survivor All Star 2022 yarışmacı kadrosu sosyal medya kulislerine düştü. İşte Acun Ilıcalı'nın Survivor All Star 2022'ye seçtiği kadrodaki flaş isimler...

Acun Ilıcalı bombayı patlattı: Survivor All Star 2022 kadrosuna yeni isimler!

TV8'in başarısı ve reyting rekorları adeta kemikleşmiş yarışması Survivor, 2022'de All Star ile yeniden ekranlara gelecek.

Acun Ilıcalı, alıştığımız ve bildiğimiz Survivor'dan farklı olarak, genellikle All Star'da önceki senelerde Survivor programlarına katılmış ama elenmiş ya da bazı talihsizlikler sonucu adaya veda etmiş kişileri programa geri çağırıyor.

Survivor yarışma programı sırasında adından sıkça söz ettiren yarışmacılar da All Star'da yarışmaya hak kazanabiliyorlar.

İşte sosyal medyaya yansıyan o isimlerle Survivor All Star 2022'nin belirginleşmeye başlayan kadrosu..

2 kez Survivor şampiyonluk kupasını kaldıran Turabi Çamkıran, 2022 Survivor All Star kadrosunda yer alan en önemli isimlerden biri olarak sosyal medya kulislerinde ismi geçen ilk kişi oldu.

2020 Survivor'ına damga vuran Evrim Keklik ve yarışmanın ikincisi olan Barış Murat Yağcı'da 2022 Survivor All Star kadrosun katılacak isimlerden.

Son olarak ise kadroya katılması kesin olan isim ise mücadelesi ve hırsıyla tanıdığımız Çağrı Atakan oldu. Katıldığı sene çok fazla zorluğa göğüs germeye çalışan Çağrı Atakan, bu sene Survivor All Star'da şansını bir daha denemek için kolları sıvadı.

En son 2018 yılında Survivor All Star'a katılıp ikinci olan Nagehan Karadere de 2022 de kadroda olacağı konuşulan isimlerden.

Öten yandan Poyraz'ın All Star'a katılıp katılmayacağı ise sosyal medyada en çok merak edilen konulardan biri..

Acun Ilıcalı konuyla ilgili net bir açıklama yapmazken, magazin sayfalarındaki bazı söylentilere göre, Poyraz Yiğit başka bir kanalla dizi anlaşması yaptığı için Acun Ilıcalı'nın kara listesine girdi...

YORUM EKLE