Arka Sokaklar 573. Bölüm Full izle! 15 Ocak Arka Sokaklar Son Bölüm Youtube Tek Parça

Arka Sokaklar 573. bölüm full izle için yayında. 15 Ocak Cuma akşamında Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar 573. bölüm tek parça halinde Youtube’de. Peki, Arka Sokaklar 574. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Arka Sokaklar 573. Bölüm Full izle! 15 Ocak Arka Sokaklar Son Bölüm Youtube Tek Parça

Arka Sokaklar 573. son bölüm ile 15 Ocak Cuma akşamında Kanal D ekranlarında izleyenleri ile buluştu. Başrollerinde Zafer Ergin ile Şevket Çoruh’un oynadığı Arka Sokaklar dizisinin 573. bölümünün tamamı kesintisiz olarak Youtube platformundan izlenebilmekte.

ARKA SOKAKLAR 573. BÖLÜM ÖZETİ

İrfan, Selin’i hastaneye götürür. Selin hemen ameliyata alınır. Aldığı darbe tehlikeli bir noktadadır. Ekibimiz endişeyle ameliyatın bitmesini bekler. Mesut çok gergindir. Bütün hıncını İrfan’dan çıkarır. Selin’i bıçaklayanın Bekir olduğunu öğrenir. Ameliyat devam ederken Mesut yerinde duramaz Bekir’i bulmanın ve tabii ki cezasını vermenin peşine düşer. Zafer kızını Ceren’den kaçırıp şehirden uzak bir eve götürür. Hakan emniyete gelir ama bu davaya karıştırmazlar. Engin araştırması için davayı Bahar’a verir. Hakan gizlice Bahar’ı takip edip Zafer’in yerini bulur.

Arka Sokaklar 573. bölüm

Polis baskınıyla beraber karşısında Hakan ve Ceren’i gören Zafer çok daha tehlikeli bir hal alır. Hakan’dan intikam almak için de Bahar’ı seçer. Bahar farkında olmadığı büyük bir tehlikenin içindedir. Eski bir Suriye’ li asker olan Cabir, savaşta eşini kaybedince kızıyla beraber Türkiye’ye gelir. Annesinin ölümünden babasını sorumlu tutan kızı Miral burada da babasından kaçar. Cabir kızını düştüğü fuhuş batağından kurtarmak için askeri yeteneklerini kullanır. Ekibimiz davasında haklı olan bu adamı anlayışla karşılayıp kendilerine yakın hissetseler de adaleti sağlamak için görevlerini yapmak durumundadırlar.  

ARKA SOKAKLAR 573. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE