Habertürk yazarı Fatih Altaylı 'Türkiye bunları yaşadı' dedi, saldırılara karşı uyardı

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu ve Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a saldırı olayını yazdı.

banner311
Habertürk yazarı Fatih Altaylı 'Türkiye bunları yaşadı' dedi, saldırılara karşı uyardı

Fatih Altaylı, "Bunun bir sonrası aydınların, bilim insanlarının gazetecilerin sokak ortasında vurulmasıdır" ifadeleri kullandı.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ve Yeniçağ Gazetesi Ankara Temsilcisi Orhan Uğuroğlu'na saldırı olayını köşesine taşıdı.

"Konu muhaliflere saldırı diye görülüp üstünkörü kapatılır ise işler çok ama çok kötüye gider" görüşünü paylaşan Altaylı'nın bugünkü "İşaret ve işaretçilere dikkat" başlıklı yazısı şöyle:Gazeteciler, siyasetçiler dövülmeye, saldırıya uğramaya başladıysa bir ülkede, durum iyi değildir. Daha kötüsü gelecek demektir.

Göze sokulan failin de gerçek fail olmaması çok muhtemeldir.Ancak yine de saldırganların kimliği, niteliği çok önemlidir. Bulunup perde arkasındakiler ortaya çıkarılmaz ise, konu muhaliflere saldırı diye görülüp üstünkörü kapatılır ise işler çok ama çok kötüye gider.Bunun bir sonrası aydınların, bilim insanlarının gazetecilerin sokak ortasında vurulmasıdır.Türkiye bunları yaşadı.Ders alıp almadığını hep birlikte göreceğiz.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.