Müge Anlı 'evli bir adamdan hamile' iddiası

Burhan Akdağ eski eşi Müge Anlı'nın evli bir adamdan hamile olduğunu iddia edince ortalık yangın yerine döndü.

Müge Anlı 'evli bir adamdan hamile' iddiası

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert'in sunucusu Müge Anlı'nın evli bir adamdan hamile olduğu yönündeki iddialar sosyal medyada geniş yer buldu. Eski eşi Burhan Akdağ tarafından ortaya atılan bu iddia sonrasında Müge Anlı bu haberleri yalanladı.

ATV ekranlarında sunuculuk yapan Müge Anlı'nın eski eşi Burhan Akdağ, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımında Anlı'nın evli birinden hamile kaldığını ileri sürmüş ancak bu haberler kısa bir süre zarfında yalanlanmıştı.

2008 senesinde Anlı ile çekişmeli bir boşanma süreci yaşayan Burhan Akdağ, Instagram hesabından kendisine yapılan "Benden duymuş olmada senin Müge evleniyormuş. Pek inanamadım ama haberler o yönde" yorumuna "Sen çok geriden geliyorsun. Hamile olduğunu söylesem, evleneceği kişinin boşanmasını beklediğini söylesem sanırım şaşırmazsın. Program neden bitti?" şeklinde cevap verdi.

Müge Anlı'nın avukatı Eylem Kahraman açıklamasında, "Müge Anlı, Koronavirüs sebebiyle programına bir süreliğine ara vermiştir. Müvekkilim aleyhinde ortaya atılan maksatlı ve çirkin iddia kesinlikle gerçek dışı olup, müvekkilimin kamuoyundaki saygınlığına zarar vermeye yöneliktir. Müvekkilimin kişilik haklarını ağır bir şekilde ihlal eden asılsız iddianın sahibi ve bu iddiayı yazılı ve görsel basında yayınlayanlar hakkında gerekli hukuki süreç başlatılacaktır." ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2020, 15:05
YORUM EKLE