Son Yaz 3. Bölüm Full izle! 15 Ocak Son Yaz Son Bölüm FOXPlay Tek Parça

Son Yaz 3. bölüm full izle için yayında. 15 Ocak Cuma akşamında FOX TV ekranlarında yayınlanan Son Yaz 3. bölüm tek parça halinde FOXPlay’de. Peki, Son Yaz 574. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Son Yaz 3. Bölüm Full izle! 15 Ocak Son Yaz Son Bölüm FOXPlay Tek Parça

Son Yaz 3. son bölüm ile 15 Ocak Cuma akşamında FOX TV ekranlarında izleyenleri ile buluştu. Başrollerinde Alperen Duymaz ile Ali Atay’ın oynadığı Son Yaz dizisinin 3. bölümünün tamamı kesintisiz olarak FOXPlay platformundan izlenebilmekte.

SON YAZ 3. BÖLÜM ÖZETİ

Akgün, Yağmur’un yardımıyla Sakız Adası’na kaçmaya çalışırken, denizin ortasında onları bir sürpriz beklemektedir. Selim, Akgün’ün Yağmur’la beraber plan yaparak onu tehlikeye attığını öğrenince; Akgün’ü, ailesinin yanından uzaklaştırmaya karar verir; İstanbul’a doğru yola çıkarlar. İstanbul’da babasıyla karşı karşıya gelen Akgün onunla hesaplaşma şansı bulur.

Son Yaz 3. bölüm 

Selim ise Selçuk Taşkın’ın Akgün’ü kendisine emanet etmesinin altında yatan gerçek sebebi öğrenir. Bu sırada; ailesinin boşanacağını öğrenen Altay, kendisinden hiç umulmadık bir davranış sergileyerek, Selim’in verdiği kararları sorgulamasına sebep olur.

SON YAZ 3. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2021, 00:11
YORUM EKLE