Çağla Şıkel bir dönem Çarkıfelek'te hosteslik yapmıştı.Şikel'in bu durumun üstünü kapatmak istemesi Mehmet Ali Erbil'i delirtti.

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programının canlı yayınına katılan Mehmet Ali Erbil itiraflarda bulundu. FOX TV ekranlarında Çağla ile Yeni Bir Gün programının sunucusu Çağla Şıkel'in programına konuk olan Mehmet Ali Erbil, ünlü mankeni vefasızlıkla suçladı.

Şıkel Çarkıfelek'te hosteslik yaptığı günleri saklayınca Erbil resmen delirdi. İtiraflar arka arkaya geldi.

"Şıkel, şimdi bir kanalda sunuculuk yapıyor diye eski günlerini unuttu"

Canlı yayına bağlanan Mehmet Ali Erbil açıklamalarıyla resmen deprem etkisi yarattı. "Şıkel, şimdi bir kanalda sunuculuk yapıyor diye eski günlerini unuttu. Programına gittim, para aldım" diyen Erbil, ünlü mankenin eski günlerden bahsetmemesine çok bozuldu. Çağla Şıkel'in Çarkıfelek yarışmasında hosteslik yaptığını saklaması hakkında da konuştu.

"Kulisimden çıkmazdı"

Mehmet Ali Erbil, Çarkıfelek yarışmasında hosteslik yaptığını saklayan Çağla Şıkel'e şunları söyledi: "O dönem Çarkıfelek'te hostes olmak için kapımda yatardı. Stelyo Pipis ile sevgili olup hosteslik yaptı. Kulisimden çıkmazdı. Artık hangi anlamda anlıyorsanız anlayın."

Çağla Şıkel'in bu sözlere karşılık olarak neler diyeceği merak ediliyor.

Editör: Merve Kankan