TV100 Ankara Temsilcisi Deniz Gürel’in aktardığı son dakika bilgisine göre İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Kavaklıdere’deki Güven Hastanesi’ne kaldırıldı.

Bu akşam müşahade altında tutulacak olan İYİ Parti liderinin kalp çarpıntısından şikayetçi olduğu öğrenildi.

Meral Akşener'in sağlık durumunun iyi olduğu, rutin kontrollerin yapılmasının ardından taburcu edilmesi bekleniyor.

İYİ Parti'den ilk açıklama geldi

Süleyman Soylu’ya “FETÖ” tepkisi: “Polis ve jandarmanın arkasına sığınma” Süleyman Soylu’ya “FETÖ” tepkisi: “Polis ve jandarmanın arkasına sığınma”

İYİ Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu, “Genel Başkanımız Meral Akşener bugün hafif bir çarpıntı şikayeti ile akşam saatlerinde Ankara Güven Hastanesi’ne intikal etmiş olup çok şükür yapılan tetkiklerinde bir sorun tespit edilmemiştir” dedi.
İYİ Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Genel Başkanımız Meral Akşener bugün hafif bir çarpıntı şikayeti ile akşam saatlerinde Ankara Güven Hastanesi’ne intikal etmiş olup çok şükür yapılan tetkiklerinde bir sorun tespit edilmemiştir. Yarın taburcu olması planlanmaktadır. Milletimizin bilgilerine saygıyla sunarız” ifadelerine yer verdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'da, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in hastaneye kaldırılmasının ardından twitter hesabından geçmiş olsun mesajı yayımladı. 

Mansur Yavaş söz konusu paylaşımında:

"Kalp çarpıntısı ritim bozukluğu sebebiyle hastaneye kaldırılan İYİ Parti Genel Başkanımız Sn. Meral Akşener'e geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, acil şifalar diliyorum." ifadelerine yer verdi.

mansur akşenere geçmiş olsun