Cumhuriyet Halk Partisi Keçiören Belediye Başkan Adayı Mesut Özarslan; Bugün Sayın Mansur Yavaş ile birlikte gerçekleştirdiğimiz muazzam mitingde gösterdiğiniz yoğun ilgi ve coşku için hepinize teşekkür etmek istiyorum.dedi

   Mesut Özarslan  Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi:

Bugün gerçekleştirdiğimiz muazzam mitingde gösterdiğiniz coşku ve katılım için size minnettarız. Keçiören'in değişim ve dönüşüm sürecindeki kararlılığını bir kez daha ortaya koyduk. Sizin destek ve ilginizle, Keçiören'i daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çalışmaya devam edeceğiz.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mansur Yavaş'ın da katılımlarıyla gerçekleşen mitingde, bir araya gelerek Keçiören'in geleceğine dair projelerimizi paylaştık. Az laf, çok iş prensibiyle hareket ediyor ve Keçiören'i daha güzel yarınlara taşımak için kararlılıkla çalışıyoruz.

Sayın Mansur Yavaş ile birlikte, Hakk'ın hakkı için, halka hizmet anlayışıyla sosyal belediyeciliği Keçiören'de ilmek ilmek öreceğimizi sizlere söz veriyoruz. Bu süreçte bizimle birlikte olan ve mitingimize katılan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, birlikte güzel işlere imza atacağımızı bilmelerini istiyoruz.

Sizlerin güveni ve desteğiyle Keçiören'i daha yaşanabilir, daha modern bir ilçe haline getirmek için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Hep birlikte daha güzel günler için el ele vermeye devam edelim.dedi

Kaynak: HABERERK