Uluslararası Bodrum Caz Festivali Tarihleri Belli Oldu Uluslararası Bodrum Caz Festivali Tarihleri Belli Oldu

Duygu Nebioğlu, Metin Akpınar’ın kızı olarak biliniyor ve onun medya dünyasından tanınan bir ismin kız kardeşi olduğu iddiasıyla dikkat çekti. Bu ünlü kişinin Uğur Dündar olduğu ve Nebioğlu’nun ablasının ona babalık davası açtığı öğrenildi. Dündar, konuyla ilgili olarak, “Adli Tıp Kurumu’nun DNA testi sonuçlandı ve babalık iddiası reddedildi” açıklamasını yaptı.

Metin Akpınar’ın 36 yıl önceki bir ilişkisinden ikiz kızları olduğu bilgisi de ortaya çıktı. Duygu Nebioğlu, bir röportajında ailesi hakkında şunları paylaştı: “Annem altı çocuk annesi. İkisi Almanya’da doğdu. Benim gibi dört kardeşim de evlilik dışı ilişkiden dünyaya geldi. Ablamın babası da medya sektöründen tanınan bir isim ve o da babalık davası açarak hukuki mücadele yürütüyor.”

Günaydın gazetesi, Nebioğlu’nun ablasının babalık davasının Haziran ayında görüleceğini ve bu davanın Uğur Dündar’a karşı açıldığını bildirdi. Dündar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, davanın varlığını doğruladı ve Adli Tıp Kurumu’nun yürüttüğü DNA testinin babalık iddiasını reddettiğini belirtti.

Dündar’ın ifadeleri şöyleydi: “Bir gazetede çıkan haberde, Haziran ayında sonuçlanacak babalık davası hakkında bilgi verildi. Şimdiye kadar mahkeme tarafından alınan gizlilik kararına uyduk ve sessiz kaldık. Ancak karşı tarafın açıklama yapması üzerine, net bir cevap vermek istiyorum: Adli Tıp Kurumu’nun DNA testi tamamlandı ve babalık iddiası reddedildi. Ben ve avukatım Murat Ergün için bu konu artık kapandı. Kamuoyuna saygılarımızla bildirilir.”

Kaynak: Haber Merkezi