ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programında ilginç dakikalar yaşandı. Programda son günlerde epey konuşulan çok sayıda kadına tacizde bulunduğu iddia edilen Sinan Sardoğan'ın programda konuştuğu sırada ortalık bir anda gerildi.

Müge Anlı sinirden çıldırdı

Çok sayıda kadın canlı yayına bağlanarak adam hakkında taciz iddialarında bulundu. Sardoğan ise ArifeGökçe olayına ilişkin verdiği çelişkili ifadelere rağmen iddiaları yalanladı. Müge Anlı, Sinan Sardoğan'ı uyardı. Arife Gökçe'ye taciz içerikli mesajlar atan Sinan Sardoğan'a art arda sorular soran Müge Anlı sonunda sinirden çıldırdı.

"Yine soruyorum, ne işin vardı bu mahallede. Tayfun'un 'Annemle konuşma ona mesaj atma' demesine rağmen hala daha onun mahallesine niye gidiyorsun?" diye soran Müge Anlı, Sinan Sardoğan'ın bacaklarına baktığını fark edince sert çıktı.

Sana bir uçarım buradan. Yararım senin beynini

Müge Anlı, Sinan Sardoğan'a uyarıda bulundu: "Benim de bacaklarıma bakma. Sana bir uçarım buradan. Yararım senin beynini." Sinan Sardoğan ise "Ben senin bacaklarına mı bakıyorum" diyerek kendini savundu.

Editör: Merve Kankan