Sinan Oğan Ata İttifakı olarak girdiği Cumhurbaşkanlığı  seçimlerinde, 2. turda  Cumhur ittifakını destekleme kararı almıştı.

Cumhur İttifakı’nın adayı Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyen Sinan Oğan’ın 30 milyon liralık malikane satın aldığı iddia edildi.

Veryansın Tv'nin haberine göre; Sinan Oğan’ın 30 milyon liralık malikane satın aldığı iddialarına sessiz kalması ve bir açıklama yapmaması dikkat çekmişti.Sessizliğini koruyan Sinan Oğan'ın yeni gayrimenkuller aldığı ortaya çıktı.

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı Aslan Yaman, X hesabından yaptığı paylaşımda Ankara Tulumtaş’ta “Dr. Hüseyin İngöl” ismindeki mal sahibine ait 1022 ve 613 numaralı parselleri 15 gün kadar önce 2 milyon dolara kimin satın aldığını sormuştu. Yaman, sorusunun ardından “Lanet olsun sana, Ne kadar ucuz, hatta beş para etmez bir aşağılıkmışsın. Bu iş burada bitmedi.” ifadeleriyle isim vermeden tepki göstermişti.

Veryansın Tv’de Haftadan Kalanlar programında Serkan Öz ile birlikte konuşan Eray Çelebi, Zafer Partili Yaman’ın sorduğu parselleri Sinan Oğan’ın satın aldığını açıkladı.

1022 numaralı parseldeki gayrimenkulun Veryansın Tv’nin açıkladığı 30 milyonluk malikane olduğunu belirten Çelebi, 613 numaralı diğer parseldeki gayrimenkulün de değerinin yine yaklaşık 30 milyon TL civarında olduğunu ve yeni satın alındığını söyledi.

Çelebi, söz konusu arazinin henüz imara açılmadığını belirtti. Parselin ne zaman imara açılacağı ise merak konusu oldu.

Nihat Genç Kimdir?

Nihat Genç. 1956, Trabzon doğumlu, Türk gazeteci ve yazar. Günümüzde kendisi ve birkaç arkadaşı tarafından kurulan Veryansın isimli YouTube kanalında programlar yapmaktadır.

 İlkokulu,ortaokul ve liseyi de Trabzon'da okudu. 1974 yılında Ticaret lisesinden mezun oldu.

İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi ile Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi Bankacılık ve Sigortacılık Yüksekokulu'na kaydoldu; ancak siyasi olaylar nedeniyle bu okullardan ayrıldı. Ardından Hacettepe Üniversitesi Sağlık İdaresi Yüksek Okulu'ndan 1983 yılında mezun oldu. Okulu bitirdikten sonra Sağlık Bakanlığı'na bağlı Ankara Rehabilitasyon Merkezi'nde ve daha sonra da Kültür Bakanlığında toplam dokuz yıl memuriyet yaptı

Gençlik yıllarında gazete ve dergilerde teknik eleman olarak çalıştı. 2008 yılının Aralık ayında Aydınlık dergisinde makaleler yazmaya başladı.Bağımsız ve Kırmızı-Beyaz gibi siyasi dergiler ile Leman dergisinde yazıları yayımlandı. Kısa bir süre Akşam gazetesinde köşe yazıları yazdı.

2019 yılında fikir ayrılığına düştüğü Odatv'den ayrılmış ve YouTube'da Veryansın TV isimli haber sitesini kurmuştur.Bu kanalda gündeme dair programlar yapıp, olayları yorumlamaktadır.

Editör: Habererk Com