Olcay kılavuzun zehirlendiği ve komada olduğu kulislerde konuşuluyor.

Olcay kılavuz ismi neden haberlere konu ediliyor? Bildiğiniz gibi Sinan Ateş cinayetinde azmettirici, katilleri saklayan ve himaye eden biri olarak bir çok iddia ortada bulunmakta...
Genel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi kendisini seçilemeyecek bir yerden aday yaparak milletvekili de düşmüş oldu. Olcay Kılavuz Ocak Başkanlığı döneminde de bir çok yanlış işler adı karışmış, töreyi bozarak ülkücü Ağabeyleri ,büyükleri çok sayıda insanları organize edip dövdürtmüş kriminal bir tip olduğu iddia edilmişti.

Olcay Kılavuz Kimdir?

Olcay kılavuzun biyografisi: 18 Ekim 1985 Niğde ilinin Çiftlik ilçesinde doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Niğde'de tamamlamıştı.r Faik Şahin Anadolu teknik lisesindan mezuniyetinin ardından Niğde MYO inşaat bölümünden mezun oldu.
AOF işletme ikinci sınıf öğrencisi olan Olcay Kılavuz aynı zamanda Niğde Üniversitesi Besyo Spor yöneticiliği bölümünden de 2015 yılında mezun olmuştur. Ülkü Ocakları teşkilatları içerisinde aktif vazifelerinden sonra 2006 2010 yılları arasında Niğde Ülkü ocakları başkanlığı yapan Olcay Kılavuz, 2010 yılında üniversitelerden ve orta öğretimden Sorumlu genel başkan yardımcılığı görevinde bulundu. 2011 yılında teşkilatlardan Sorumlu genel başkan yardımcılığına atanan Olcay Kılavuz 10 Mayıs 2012’den itibaren Ülkü ocakları genel başkanvekilliği’ni yürütmeye başladı. Aralık 2012 itibari ile Ülkü ocakları eğitim ve kültür vakfı Genel başkanlığına atandı. Hala genel başkanlık vazifesini devam ettirmektedir. 
2018’de yapılan genel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Mersin milletvekili aday olmuş olan Kılavuz, seçimde MHP’nin aldığı oy ile beraber meclise girmeye hak kazanmıştır. 
2023 yılında seçilemeyeceği bir yerden aday konularak milletvekilliği düşürülmüştür.