Oryantal Didem, Youtube’da yayınlanan haber bahane programının sunucusu Gökay Kalaycıoğlu’nun yayınına katıldı. Ve cesur yüreklilikle Kalaycıoğlu’nun tüm sorularını cevapladı.

Ünlü oryantal sözlerine şu şekilde başladı: “11 yaşımda konsomatris oldum. Pavyona düştüm. İlkokul 2.sınıfa gidiyordum,14 yaşımda ilk tacizimi yaşadım.”

Eski acı dolu günlerini hüzünle hatırlayan ünlü oryantal İbrahim Tatlıses ile tanışma anını şu cümlelerle ifade etti: “Bir gün dans etmem için İbo Show'a istediler. Bütün oryantal arkadaşlarımla seçmelere girdik. Oryantal arkadaşlar beni görünce 'sen geldiysen bizim gitmemiz lazım’ dediler. Dansımı beğendiler, İbrahim Bey’i aradılar, İbrahim Bey’in karşısında da dans ettim o da beğendi. O dönem röportaj vermememe rağmen gazeteciler ben söylemişim gibi bir haber yaptılar. Sonrasında benim sözleşmemi yırtıp attılar. Babam ve ben şoke olduk çünkü ben kimseyi tanımıyorum ve o röportajı nasıl verebilirim? Sonra işin aslı ortaya çıktı. İbo Show'a çıkmayayım diye kumpas kurmuşlar. Sonra 2. kez seçmelere katıldım ve yine seçildim. Şimdilerde şarkıcılıkta yaşadığım kumpasları o dönem de oryantallikte yaşıyordum. İbo Show'a başladıktan sonra da hakkımda telefonlar gelmeye başladı ama İbrahim Bey muallakta kalsa da arkamda durdu. İbrahim Tatlıses ile çalışmak kolay değildi."

"İbrahim Tatlıse'ten şiddet gördün mü?" sorusuna karşı "İbrahim Bey'le bazen anlaşamadığımız konular oluyordu çünkü dolduruşa çok gelebilen biriydi. Öyle anlaşmazlıklarımız oluyordu ama şiddet olmadı." diye konuştu.

İbrahim Tatlıses ile tanışmasının hayatının dönüm noktası olduğunu belirten oryantal Didem, Kalaycıoğlu’ndan gelen soru ile çok şaşırdı. “İbrahim Tatlıses'le aranızda duygusal bir yakınlık oldu mu?” sorusuna da açıkça cevap verdi güzel oryantal: “Hayır, hiç olmadı.”

Editör: Zuhal Ömür Tarakçı