Yayınladığı videolarla Türkiye'nin gündemine oturan Sedat Peker, kendi hesabından Tweet atması yasaklandığından bu yana farklı hesaplardan paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Son olarak Peker, Deli Çavuş isimli hesaptan bir dizi paylaşımda bulundu. 

Yayınladığı videolarda Demirören Grubu'nun ve Yıldırım Demirören'e yönelik iddialar öne süren Peker, bir kez daha Demirören'i hedef aldı. 

Yarını işaret eden Peker, ''40 yaşından küçük kardeşlerim, yarın size benim suçlu olduğumu ancak suç örgütü lideri olmadığımı, kendisine dostluk yapan Milangazın sahibi kandırarak, orayı ele geçiren sonrasında askerlimizin kuruluşu olan OYAK'ı soyan Rumlar'ın ve Yahudilerin mallarına çökerek, haksız bir şekilde zengin olan, Ziraat Bankası'ndan çiftçimizin parası olan 750 milyon dolar kredi ile bir çok basın kuruluşunu satın alan, haram zadeleri yani pammıkören ailesini anlatacağım'' diye yazdı. 
Sedat Peker devamla şunları yazdı: 

''Ancak bunlar gibi kemiklik köpek değilim. Namuslu bir suçluyum. Namusunuz yok.  yok lan sizin... Bazıları Rahmetli Çahit Çetin'in öldürülmesi ile ilgili tutuklu olan 6 kişi vardır diyeceklerdir. Sayın mahkeme, bu cinayetin bizim yargılandığımız dosya ile yani benle bir ilgisi olmadığına karar verip, bu dosyayı ayırmış ona ayrı bir dosya açmıştır.''

sedat p 1

sedat p 2

Editör: Habererk Haber Merkezi