Adana, Ayyıldız hareketinin liderini bekliyor!

Adana Ayyıldız hareketinin lideri Ümit Özdağ’ı bekliyor.

Adana, Ayyıldız hareketinin liderini bekliyor!

Habererk / Haber Merkezi

Bilindiği üzere İYİ Parti İstanbul Milletvekilliğinden istifa edip Bağımsız Milletvekili olan Prof. Dr Ümit Özdağ partileşme sürecinden önce Ayyıldız Hareketi’ni kurarak bütün Türkiye satında örgütlenmesini tamamladıktan sonra partileşme sürecinde gideceğini açıklamıştı. 26 Ağustos’ta partiyi kuracağını tahmin edilen Ayyıldız Hareketi’nin ilk gezisi Türk dünyasının başkenti sayılan Türkistan Hoca Ahmet Yesevi’ye ziyaretiyle vira bismillah demişti.

Şimdi ise Türkiye’de ilk ziyareti esnaf gezisi ve akşam salon toplantısıyla Adana’da başlatacak. Geziden önce Adanalı gönüldaşları Ayyıldız Hareketi mensupları Adana’da giriş ve çıkışlara, “Ayyıldız Hareketinin liderine hoş geldin.” Pankartlarını astılar ve Özdağ’ın geleceğinin de duyusunu yaptı.

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2021, 15:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
okur
okur - 1 hafta Önce

ne kadar rakip o kadar kalite yani mhp ve iyi partiden hariç bir çok ülkücü harekette var benim gördüğüm şu cumhuriyet ve istiklal partiside milliyetçi gibi hemde adam genç ve aklı başında akıllı birine benziyor başkaları gibi ceset değil.bir sonraki seçimde ben söylüyeyim ali babacanın şansı yüksek selahattin demirtaşın yeni genç bir sima çıkmassa kusura bakmasın kimse bu cesetleri kimse taşımak zorunda değil.o genç arkadaş da diyor 65 yaşından sonra noter bile bir insana güvenmiyor bunlar kalkmış ülkeyi yönetmeye kalkıyor diyor adam haklı.