AKP niye kaybetmiyor anlayın!

Sosyal medyada yayınlanan bir video, “AKP niye kaybetmiyor anlayın!” sözlerini akıllara getirdi.

AKP niye kaybetmiyor anlayın!

Habererk / Haber Merkezi

Rize’de İkizdere’deki doğa katliamına tepkiler dinmek bilmezken bir video gündeme bomba gibi düştü.

Yayınlanan videoda, “AKP niye kaybetmiyor anlayın!” sözlerini akıllara getirecek vatandaş ifadeleri dikkatlerden kaçmadı.

Videoda yer alan vatandaş ifadeleri şu şekilde:

“Doğa katledilmiyor ne alakası var? Şu kadar dağlara yol yapmışlar nereyi kast etmişler? Hiçbir ilgisi yok.

Ben de gittim gördüm. Burada hiç oralı olmayan arkadaşlar var”

RÖPORTAJIN TAMAMI ŞU ŞEKİLDE:

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2021, 16:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
alan memnun satan memnun
alan memnun satan memnun - 7 ay Önce

adamlar şehitler sonra inanç üzerinden nasıl siyaset yapıyorlar ortada bu halkta soyulduğunun farkında değil.muhalif kanallardan enformasyon almıyorki gayet normal.

vatandaş
vatandaş - 7 ay Önce

Yüce mevlam tez zamanda her kim körü körüne çıkarı menfaati için savunduğu şeyden tez zamanda çeksın ki o zaman anlarlar.....Allah ıslah eylesin gözünü kapatıp hiç bir şey görmeyen gördüğü duyduğu halde çıkar menfaat uğruna ses çıkarmayan etnik idolojık.... vs sebeplerden dolayı haksızlık karsısında bilerek isteyerek susanların ALLAH cc hz havale ediyoruz bildiği gibi yapsın ...ıslah olacakları ıslah olmayacakları da kahreylesin amin...

Selahattin Akın
Selahattin Akın - 7 ay Önce

Bu sadece kendilerini düşünen şahıslar şu mübarek günde kul hakkına girdiklerinin farkında değiller.Ülke ekonomik,sosyal sıkıntılar içinde.Ülkemizin büyük çoğunluğu geçim sıkıntılar içinde.Bu iradesizlerin seçtikleri hazineyi tamtakır bıraktı.128 milyar doların hesabını veremiyorlar.Ülkeyi 5 li mütahit çetelerine kurban ediyorlar.Yanlış yatırımlar,lüks ve israflarla ülke bitmek üzere.Allah böylelerine akıl,fikir versin.

Kahraman Tekirdağlı
Kahraman Tekirdağlı - 7 ay Önce

Orada ağlayan bağıran çağıran oranın köylüsü bunu biz buradan görüyoruz siz oradan göremiyormusunuz ayıp ya biraz utanın ülkesini biraz seven bunu yapmaz.

Dogrular
Dogrular - 7 ay Önce

Herkes ekonomik sıkıntıdan bahsediyor.Şu soruyu herkes kendine sorsun acaba bol nimet içinde yüzerken muhtacın halini sorduk mu.İnsanlar neredeyse torunana kadar ev aldı faizli krediyle ibadet yok denecek kadar az israf had safhada zekat öşür hak getire birde böyle düşünelim.
Not Amacım birilerini kayırmak değil.duymak istemediğimiz gerçekleri söylemek


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344